2737
2734
عنوان

بچه ها حالم بده بیاین یه لحظه 🥺

62 بازدید | 3 پست

چندروزپیش رفتم پیش دکتر روانپزشک نسخه داروهارو داد گفت برو بده منشی ثبت کنه منشی گفت سیستم قطعه نسخه رو بزار ثبت کردم پیامک میاد برات کد رهگیری داروها ببر داروخانه بگیر منم یه عکس از نسخه گرفتم داشته باشم فرداش رقتم داروهارو گرفتم دیدم ریسپریدون ک تو نسخه دست نویس یوده تو داروها نیست مسئول داروخونه گفت تو سیستم ثبت نشده جز داروها نبوده بعد ازاد گرفتم شب خوردم حالا از صبح حالم اینجوریه گیج و منگ بنظرتون منشی حواسش نبوده ریسپریدونو از قلم انداخته یا دکتر تو سیستم حذفش کرده؟

آخرش مهاجرت میکنم🤝..  این خط__این نشون🤙🏼😌😎

تاثیر داره رفتن پیش روانپزشک؟ 

هلوووو🐅 یک عدد ENTP مجادله گر هستم🗣️⚔️🛡️ باهام کار نداشته باشی کاریت ندارم گلم😁❤️ عشق سفرررررر⛱️🧳تبدیل کننده کراش به دوس پسر و دوس پسر به شوهر در کسری از ثانیه✌🏻😎 25 ییرز اولد🐧عاشق کتابم ولی نه رمان عاشقانه چرت📖پابجی پلیر و کالاف پلیر🎮♟️عاااشق ورزشم🏊🏻‍♀️🚴🏻‍♀️🤾🏻‍♀️مربی هستم🤸🏻‍♀️⛹🏻‍♀️دانشگاه تهرانی ام🎾🥇مسلط به زبان انگلیسی و المانی🇬🇧🇩🇪 عاشق سوئیسم🇨🇭🔎 و 4 سال دیگه اونجام. 5 سال دوحه بودم🇧🇭 کارای دیگه هم میکنم که بماند بگم لو میرم😁🤑🤩 عاشق فیلم the Lord of the Rings ام🧙🏻‍♂️ دوست آن است که گیرد دست دوست👥💕 خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است🌠⚡

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728