2752
2734
عنوان

اونایی که گواهینامه دارین😁بار چندم شهری قبول شدین؟!!!

| مشاهده متن کامل بحث + 1646 بازدید | 162 پست
آره منم همینو شنیدم، خیلیم عالی😍زیاد تمرین داشتین؟!!من ماشین نیس که تمرین کنم🥲ولی یه روز قبل ازمون ...

نه منم ماشین نداشتم و از صفر شروع کردم،ولی به قول خودت یه کلاس ازاد قبل ازمون برداشتم

اگر نظم، انگیزه و اراده داشته باشید … هیچ چیز غیر ممکن نیست💫💫💫
چه عالی😍🌹نه بابا شکسته نفسی نکنید دیگه😁

😂😂 

لطفداری ولی واقعیته

منتظرم پولی چیزی گیرم بیاد خودم ماشین بخرم

ای آنکه در قلبمی و کنارم نه ! تو پنهانی ترین دلتنگی منی(H) خدایـــا ازت میخوام به دلش آرامش بدی،،، بهترینا قسمتش بشه، همیشه دلش شاد و لبش خندان باشه❤ ممنوعه ترینم همیشه دوستت دارم😘خدایـــــا شکرت بابت داشتن H❤ممنونم🙏

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

هم آیین نامه هم شهر دفعه اول

میشه برای سلامتی تو دلیم صلوات بفرستی🥰 تو تاریخ ۱۴۰۲/۱۲/۵ (روز نیمه شعبان) بی بی چکم مثبت شد عیدی اقام بود ❤️   خوش اومدی فندق مامان   ❤️  
اره خیلی درکل نترس من اگه استرس نمیداشتم بار اولم قبول میشدم پارک دوبل تمرین کن دور دو فرمون  ...

خداروشکر استرس ندارم، مرسی وقت گذاشتین نظر دادین گلم😍🌹موفق باشین

خدای مهربون من💕تو زندگیمو بساز، تو بسازی قشنگه....
2731
نه منم ماشین نداشتم و از صفر شروع کردم،ولی به قول خودت یه کلاس ازاد قبل ازمون برداشتم

مرسی وقت گذاشتین نظر دادین😍🌹موفق باشین

😂😂  لطفداری ولی واقعیته منتظرم پولی چیزی گیرم بیاد خودم ماشین بخرم

ان شالله خدا برکت بده به کاروبارتون، پول براتون فراهم بشه و زود زود ماشین بگیرین😍🌹موفق باشین گلم

مرسی وقت گذاشتین نظر دادین😍🌹موفق باشین

خواهش میکنم عزیزم😊 فقط استرس نداشته باش موقع ازمون

موفق باشی گلم❤️

اگر نظم، انگیزه و اراده داشته باشید … هیچ چیز غیر ممکن نیست💫💫💫
خداروشکر استرس ندارم، مرسی وقت گذاشتین نظر دادین گلم😍🌹موفق باشین

سلامت باشی😍😍

من عاشق دوقلو ام یعنی میشه یه روزی بیام بگم دوقلوهای منم تو راهن 😍😍منتظرتونم خوشگلای من 😍😍اگه اهل کتاب خوندن هستی کتاب های خوب به منم معرفی کن❤️اگه سوال درمورد پرنده داری میتونی از من سوال کنی من پرورش دهنده عروس هلندی هستم❤️اگه سوال درمورد کیک تولد داری بازم میتونی از من سوال کنی چون من یه قناد خونگیم😍❤️لطفا اگه گروه یا کانال انرژی مثبت دارین به منم معرفی کنید❤️من امسال میخوام شغل خودمو حرفه ای تر،از همیشه راه بندازم لطفا برای موفقیتم یه صلوات بفرستین مرررسی❤️❤️
ان شالله خدا برکت بده به کاروبارتون، پول براتون فراهم بشه و زود زود ماشین بگیرین😍🌹موفق باشین گلم

ممنون عزیزدلم،،، همچنین شما

ای آنکه در قلبمی و کنارم نه ! تو پنهانی ترین دلتنگی منی(H) خدایـــا ازت میخوام به دلش آرامش بدی،،، بهترینا قسمتش بشه، همیشه دلش شاد و لبش خندان باشه❤ ممنوعه ترینم همیشه دوستت دارم😘خدایـــــا شکرت بابت داشتن H❤ممنونم🙏