2737
2734
عنوان

بیاین راهنمایی ام کنید🤦😭💔

112 بازدید | 19 پست

چند وقت پیش با یکی آشنا شدم 

پرستار بود از قضا یکی  دایی منم اونجا پرستار بود 

خلاصه از ۱۷ اسفند اشنا شدیم

من فک میکردم با داییم یجا نیستش و کلن برخورد ندارن

خلاصه صحبت کردیم یه مدتی گذشته رفتیم بیرون 

واونجا هم اون هم من فهمیدیم که دایی من دوست صمییش خلاصه فورا کات کردیم (ب مامانمم گفتم مشکلی پیش اومد حل کنه)

بعد ۵ روز 

چون ازش خوشم میومد براش ساز زدنمو فرستادم 

خلاصه حرف باز شد

ایشون دلگیر بودن چرا ب مامانم گفتم مامانم ممکنه ب خالم بگه خاله ب دایی ام مامان همچین شخصیتی نداشت و نداره

خلاصه یه شب تا صب صحبت کردیم برگشت گفت دلم واست تنگ شده 

و میدونم دل توام واسم تنگ شده ولی پلی نمونده 

وصبحش من مریض شدم درگیر آبله مرغون و غیرع شدم 

صبح اون روزم پیام داد وآخرین حرفش این بود بهاطر آبله مرغون گریه نکن 

منم گفتم باشه الان ۱۲ روز میگذره از باشه ی من و نیستش

منم خیلییی دلم واسش تنگ شده چیکار کنم بنظرتون درسته مدت کمی بود ولی آدم مورد علاقه ی من بود اخلاقش و رفتارش دوست داشتم اصلن قلبم قبول نمیکنه که تموم شده 💔💔😭🤦

لطفا کم توضیح بدید من حال خوندن ندارم

با یکی آشنا شدم نمیدونستم دوست داییمه بعد بیرون رفتن فهمیدم دوست صمیمیشه

بعد کات کردیم

بعد ۵ روز ساز زدنمو براش فرستادم 

حرف باز شد دلگیر چرا ب مامانم گفتم با دوست داییم دوس بودم 

حالا رفته دلم تنگ شده چون مورد علاقه ی من بود

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

خب دوست داییت باشه مگه بدیش چیه ک کات کردی

هلوووو🐅 یک عدد ENTP مجادله گر هستم🗣️⚔️🛡️ باهام کار نداشته باشی کاریت ندارم گلم😁❤️ عشق سفرررررر⛱️🧳تبدیل کننده کراش به دوس پسر و دوس پسر به شوهر در کسری از ثانیه✌🏻😎 25 ییرز اولد🐧عاشق کتابم ولی نه رمان عاشقانه چرت📖پابجی پلیر و کالاف پلیر🎮♟️عاااشق ورزشم🏊🏻‍♀️🚴🏻‍♀️🤾🏻‍♀️مربی هستم🤸🏻‍♀️⛹🏻‍♀️دانشگاه تهرانی ام🎾🥇مسلط به زبان انگلیسی و المانی🇬🇧🇩🇪 عاشق سوئیسم🇨🇭🔎 و 4 سال دیگه اونجام. 5 سال دوحه بودم🇧🇭 کارای دیگه هم میکنم که بماند بگم لو میرم😁🤑🤩 عاشق فیلم the Lord of the Rings ام🧙🏻‍♂️ دوست آن است که گیرد دست دوست👥💕 خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است🌠⚡
2740

چه ربطی داره مثلا اونایی که باهم دوستن اگر از کسی که اشنا دوستشونه خوششون بیاد از اعتمادش سواستفاده کردن بیشتر به نظرم ترسیده شماهم پیشو نگیر اگر موندنی بود درهرصورت کنارت میموند 

2706