2733
2739

ژیلت استفاده نکن، لیزر مو زائد برو، لیزر سفیدکننده هم هس...طبیعیه یکی دودرجه تیره تر باشه

امام رضای قلبم❤️‍🩹✨میدونم بازم خودت همه چیزو درستش میکنی،میدونی که دوتامون چشممون به مهربونی و کرم توعه، یه سفر دونفره دست تو دست هم ازت میخام امام رئوف🥹😇💕میدونم درحق جفتمون پدری میکنی،میدونم میشه، میدونم برای عشقمون دعا میکنی💫دوست دارم امام رضا(ع)

بابا واسه همه تیرس

یک عددenfpهستم ❤ از سال 97 عضوم تروخدا این یکی کاربری رو نترکونید💚خدایا بابت همه چی ازت ممنونم به دل هممون آرامش و صمیمیت و محبت بده که این روزا همه از سنگن... 💛

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کجاش منظورته؟ اون لابیاها رو نمیتونی کاری کنی ولی بیرنش میگن با نمک حمام درست میشه رنگش لیزرم هست

ببین  اون بالا اوکیه  از یه قسمت پایین تیره هست

به مو رسید اتفاقا پاره ام شد ولی دوبار گره خورد اما من دیگه اون آدم سابق نشدم...💔
2728

ول کن بابا 

اگه مشکلت واسه ازدواجه که

مردا قربونش صدقه همون .... تیره هم میرن

ول کن بابا 

مردا اصلا به این چیزا توجه نمیکنن 

ما اینقدر به خودمون گیر میدیم 

ضمنا از اون فیلما هم نبین اعتماد به نفست و از دست میدی 

در صورتی که خود واقعی اونها هم این نیست هزار تا کوفت و زهرمار مالیدن به خودشون تازه این عنتری که هستن شدن

بچه ها لیزر بیکینی ضرر نداره؟

نهایتا دل به جایی میرسد که دو راه بیشتر ندارد:یا باید خون شود یا سنگ .                                                                                           حرفی سخنی؟؟؟😉          https://abzarek.ir/service-p/msg/1785823             باید عرض کنم خدمتتون که زن جانی دپم😌😌😌
2740
ببین  اون بالا اوکیه  از یه قسمت پایین تیره هست

نفمیدم با کجایی اون لبه های بیرونیو میگی ولی سمت پایینیا؟ ینی همون باسن ب بالا رو میگم

لطفا تا داری میخونی واسه کنکورم دعا کن(فرهنگیان شیراز) ایشالا شماهم ب هرچی میخواین برسین قربونتون بشم ک دعا میکنید 🥲❤
2706