2733
2739
عنوان

استخاره

120 بازدید | 18 پست

سلام دوستان

استخاره واقعیه؟کسی تجربه داشته؟میگن اگه بهش عمل نکنی اتفاق بدی میوفته یا اگه عمل کنی اتفاق خوب

واقعاً اینطوریه؟بهش عمل کنیم اتفاق خوبی میوفته؟

اگه مثلاً برای خرید یه جنسی استخاره بگیرید بعد خوب بیاد بعد فروشنده پشیمون بشه نفروشه نتونی بخری تکلیف چیه؟خوبه این یا بده؟یا کلا هرکاره دیگه ایی بهش عمل کنی خوب میشه؟اکه دست خودت نباشه چی؟

خیلی ممنون 

ما استخاره رو برای کارهای مهم میگیریم مثل خرید خونه ،ماشین یا همچین کارهایی ،صدر در صد هم اعتقاد داریم بهش ولی یکی از مهم ترین چیز ها تو استخاره اینه که چه کسی داره برات استخاره میگیره 

دوست خوبم لطفا درخواست دوستی ندهید متشکرم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

قشنگم استخاره برای موردیه که اول مشورت گرفته باشی و به جوابی نرسیده باشی و حتما باید به نتیجه عمل کنی 

و صددرصد حقیقت داره، جوریه که اون صفحه یا آیه ای که برای شما میاد در مورد نیتتونه دقیقا

مثال میزنم، تو سایتیه خانومی نیت کرد من استخاره گرفتم براشون، نتیجه مثبت بود و گفتن نیت بارداری دارن

وقتی چک کردم دیدم صفحه و آیه ای که براشون اومده در مورد یه نوزاد صالح نوشته🤍

او قندِ روزهای تلخ من است!🤎 .
2738
میگین اگه انجام بدی خوبه ندی بده بعد اگه دست خودت نبود چی  تکلیف چیه

حتما قبل از فکر و مشورت استخاره گرفتی،،

وگرنه اگه بعد از فکر و مشورت بوده،،نباید خلاف میومد!!!

گوشی اشتراکیه،گاهی آقا،گاهی خانوم🤌
قشنگم استخاره برای موردیه که اول مشورت گرفته باشی و به جوابی نرسیده باشی و حتما باید به نتیجه عمل کن ...

دقیقاً برامنم همینه

استخاره گرفتم برای یه کاری که انجام بدم و خب عمل هم میکنم بهش ولی میگم اگه یه وقتی نشد که اونطوری بشه مثلاً فروشنده پشیمون شد چی میشه 

حتما قبل از فکر و مشورت استخاره گرفتی،، وگرنه اگه بعد از فکر و مشورت بوده،،نباید خلاف میومد!!!

مشورت کردم

بعد استخاره گرفتم

الانم میخوام بهش عمل کنم

ولی چون به کس دیگه ایی هم بستگی داره دارم میپرسم 

دقیقاً برامنم همینه استخاره گرفتم برای یه کاری که انجام بدم و خب عمل هم میکنم بهش ولی میگم اگه یه و ...

جواب استخاره که اشتباه نیست...

احتمالا تو یه شرایط دیگه همون جنسی که می‌خواین رو میخرین

او قندِ روزهای تلخ من است!🤎 .
مشورت کردم بعد استخاره گرفتم الانم میخوام بهش عمل کنم ولی چون به کس دیگه ایی هم بستگی داره دارم م ...

اگ خواستی ببین تاپیک آخرمو

آقایون به هیچ وجهه در تاپیک های بنده حضور نداشته باشند کامنت نذارند لایک نکنند ریپلای نکنند.در جایی ام کامنت میذارم اصلا لایک یاریپلای نکنید
مشورت کردم بعد استخاره گرفتم الانم میخوام بهش عمل کنم ولی چون به کس دیگه ایی هم بستگی داره دارم م ...

اگه مشورت کردی و به نتیجه رسیده بودی،،پس باید به نتیجه مشورت عمل میکردی،،استخاره واسه چی گرفتی؟!!

گوشی اشتراکیه،گاهی آقا،گاهی خانوم🤌
2706