2737
2734

سلام دوستان شوهر من خیلی مذهبیه و اجازه نمیده برم عروسی الان امشب عروسی دخترخاله ام هست اجازه نمیده برم میخوام ببینم شما چیکار می کنید؟

درضمن عروسی زنونه و مردونه اش جداست 

خودت مذهبی هستی؟ 

هلوووو🐅 یک عدد ENTP مجادله گر هستم🗣️⚔️🛡️ باهام کار نداشته باشی کاریت ندارم گلم😁❤️ عشق سفرررررر⛱️🧳تبدیل کننده کراش به دوس پسر و دوس پسر به شوهر در کسری از ثانیه✌🏻😎 25 ییرز اولد🐧عاشق کتابم ولی نه رمان عاشقانه چرت📖پابجی پلیر و کالاف پلیر🎮♟️عاااشق ورزشم🏊🏻‍♀️🚴🏻‍♀️🤾🏻‍♀️مربی هستم🤸🏻‍♀️⛹🏻‍♀️دانشگاه تهرانی ام🎾🥇مسلط به زبان انگلیسی و المانی🇬🇧🇩🇪 عاشق سوئیسم🇨🇭🔎 و 4 سال دیگه اونجام. 5 سال دوحه بودم🇧🇭 کارای دیگه هم میکنم که بماند بگم لو میرم😁🤑🤩 عاشق فیلم the Lord of the Rings ام🧙🏻‍♂️ دوست آن است که گیرد دست دوست👥💕 خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است🌠⚡

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738

ای مذهبی نیست کثافته

بانو_کورد سابقم. ۱۸ بار تعلیق ناجوانمردانه                    من روله ی کوردستانم                                                                                                                                                                                 

بگو لباس باز نمیپوشم و ارایش نمیکنم

خدا بهت صبر بده واقعا😑من خودم مذهبیم ولی این ادم های افراطی رو نمیتونم تحمل کنم

تـویی کـه داری امـضـامـو میخـونـی ،شـاد بـاش🌱        👆🏻این دشمنت و غمگین میکنه :)                                   از روزگار و خدا بابتِ سیاهیا گله نکن! همونان که باعث میشن قشنگیایِ زندگی به چِشمت بیان              دقیقـا از لحظـه ای که حـرف بقیـه واست مهـم نـیسـت زنـدگـیت شـروع میشـه... 🌼                          

منم مذهبی هستم ولی انقدر زیاد بهش اجازه اظهارنظر نمیدم

بچه ای به مادرش گفت اگر بهشت حق توست، چرا در دستانت نیست؟ چرا زیر پایت قرار دارد؟ مادرش پاسخ داد دلبندم من بهشت را بر زمین گذاشتم تا تو را در آغوش بگیرم. الهی چشم همه منتظرا رو به دیدن فرزند روشن کن.
وااییی ینی چی نمیزاره بره عروسی مگه خودتون عروسی نکردید جشن نگرفتید؟

اتفاقا خودمون هم عقد هم عروسی تو تالار گرفتیم حالا آقا برای من مذهبی شده ،خودم هم مذهبی ام ولی دیگه نه اینقدر خشک 

وا😶اهنگ دارن?

آهنگ و رقص دارن ولی مجبور که نیستم برقصم ،دخترخاله ام طفلک تو عروسی من از اول تا آخر ننشست پاهاش تاول زده بود از بس رقصیده بود حالا از من توقع داره چیکار کنم؟یه دلیل مذهبی ندارید بهش بگم شاید راضی بشه 

2706