2733
2739
عنوان

چرا دلم سنگدان مرغ میخواد

| مشاهده متن کامل بحث + 372 بازدید | 40 پست
من عاشق جیگر مرغم. لامصب همه میگن ضرر داره نخور. ولی نمیتونم ازش بگذرم. 

با سیب زمینی🤌🏼🤤

دیگران خدا رو انتخاب میکنن که به جهنم نرن؛ما خدا رو انتخاب میکنیم چون از جهنم برگشتیم🤍__که شبِ شَراب، نَیرزَد به بامداد خُمار...✨
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

تو ذهنم همش میگم اگه چرخش کنم بعد باهاش کتلت درست کنم خوشمزه میشه یا همینجوری با پیاز سرخش کنم بازم ...

عزیزم ممکنه بگید چ رژیمی میگیرید؟

خانما هرکسی امضام رو میخونه واسم دعاکنه زندگیم درست بشه و دشمن شاد نشم دعا‌کنید رازی ک دارم برملانشه و آبروم حفظ بشه ...خدایا خودم میدونم گناهکار و خطاکارم ولی میگن تو ستارالعیوبی خودت آبروم رو حفظ کن .خطایی کردم مال گذشته بوده نادانی کردم خودت به بچه م رحم کن من عاشق شوهر و بچه و زندگیمم💔
2731
با سیب زمینی🤌🏼🤤

واییییی. لامصب  دلم خواست 😁😁

بیگناه پای دار رفت نمیدانست بالای دار هم خواهد رفت! چاقو دسته ی خود را برید و محبت خارها را گل نکرد.                                                                       همانطور که دوری دوستی نیاورد، در و تخته هم اصلا با هم جور نبودند.                                                     بار کج هم چه خوب به منزل رسید. به دعای گربه کوره عجب بارونی اومد.                                                    کار از محکم کاری عیب کرد.ماه هم چه خوب زیر ابر پنهون ماند.                                                             اتفاقا پول خوشبختی آورد و ظلم ماندگار شد. تاریخ انقضای ضرب المثل ها هم به پایان رسید.                    عجب دنیای عجیبی ست
2738
پس تنها نیستم فکر میکردم فقط منم هی هوس میکنم😂

الان یه عده میان آخ و پیف میکنن که اینا چیه شما میخورین و ضرر داره و خوب نیست

بچه ای به مادرش گفت اگر بهشت حق توست، چرا در دستانت نیست؟ چرا زیر پایت قرار دارد؟ مادرش پاسخ داد دلبندم من بهشت را بر زمین گذاشتم تا تو را در آغوش بگیرم. الهی چشم همه منتظرا رو به دیدن فرزند روشن کن.
مرغ جیگرش کجاش بود اخه  چه چیزایی میخورید😂😂😂

نشنیدی واقعا ؟ خیلی معروفه که🥴🥴

بیگناه پای دار رفت نمیدانست بالای دار هم خواهد رفت! چاقو دسته ی خود را برید و محبت خارها را گل نکرد.                                                                       همانطور که دوری دوستی نیاورد، در و تخته هم اصلا با هم جور نبودند.                                                     بار کج هم چه خوب به منزل رسید. به دعای گربه کوره عجب بارونی اومد.                                                    کار از محکم کاری عیب کرد.ماه هم چه خوب زیر ابر پنهون ماند.                                                             اتفاقا پول خوشبختی آورد و ظلم ماندگار شد. تاریخ انقضای ضرب المثل ها هم به پایان رسید.                    عجب دنیای عجیبی ست
تو ذهنم همش میگم اگه چرخش کنم بعد باهاش کتلت درست کنم خوشمزه میشه یا همینجوری با پیاز سرخش کنم بازم ...

کبتبش کن 

کبابیشم خیلییی خوشمزه میشه داغ داغ رو اتیش بخور

(تیکر تارگت)از امروز ۱۷ اردیبهشت میخوام تا ۷ خردا از ۹۲ به ۸۷ برسم..(ادامه دارد)
الان دیگه برو دانه چیا کن تو اب بزار پف کنه بخور بعدشم یه ظرف بزرگ سالاد بعدشم دیگه شام

دانه چیا ندارم فقط تخم شربتی و خاکشیر دارم اووف معده من خیلی بزرگ باور کن همه اینا ربعشم پر نمیکنه😂💔

2706