2737
2739
عنوان

خونه مادر شوهر

263 بازدید | 24 پست

بچه ها من مادر شوهر ندارم فوت شده بعد ماه بعد عروسیه شوهرمم پاشو کرده تو ی کفش که الا و بلا باید جهیزیه رو ببریم خونه مامانم چون بابام و خواهرم تنهان چجوری متقاعدش کنم خونه بگیره بیرون

کسی که عاشِقِ گُربِه هاست 🐈‍⬛
قبول نکن حتی ب قیمت دیر شدن عروسیت یکم شل بگیری بد باختی ولی سفت محکم رو حرفت وایستی اخرش‌کم میاره

آخه نمیخام ازم ناراحت بشه 

کسی که عاشِقِ گُربِه هاست 🐈‍⬛

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

اگر میخوای بدبخت و کلفت پدرشوهرت بشی 

خونه زندگیت تو هوا باشه مثل من بدبخت بلند شو برو

من میخوام قهر کنم بزارم برم خونه مادرم

پس فردا هرکس از راه میرسه تو زندگیت دخالت می‌کنه هرکس از راه میاد میاد تو خونه زندگیت مطمین باش

بچه هم بیاری می‌کشن طرف خودشون نمیزارن بچه نه درست تربیت بشه نه رشد کافی کنه گیج و منگ میشه

دوباره خواهر شوهرم ازدواج می‌کنه باباش گردن تو میافته بشور و پز و کلفت کاریش کردن مال تو.... آخرشم میگن عروس فامیل نیست میخواستی نکنی

به شوهرت بگو یا من یا خونه پدرت اینا ....واقعا میخوای راحت باشی خون راه بنداز

بخدا میخوام بشینم زار زار گریه کنم😭😭😭

2740

سلام قبول نکن عزیز ، بعدا پشیمون میشی بگو دوری و دوستی .خواهرت پیش بابات هست، بگو بریم، نه اونها و نه ما راحت هستیم اگه دیدی دعوا کرد و قهر، بزار بکنه از الان سخت بگیری راحتی وگرنه .....

اگر میخوای بدبخت و کلفت پدرشوهرت بشی  خونه زندگیت تو هوا باشه مثل من بدبخت بلند شو برو من میخ ...

قسم میخورم خواهر شوهرم جلو بقیه منم نشسته بودم گفت عروس که فامیل نمیشه 

بعدا گفت تو رو که نمی‌گم خدا جای حق نشسته پرستش کرد فرستادن جایی که عرب نی انداخته

متقاعدش کن اونا تنها نیستن و از پس خودشون بر میان و من فکر میکنم اول زندگی نیاز به تنهایی دو نفره دارم و هم اونا اذیت میشن هم من .

اگر متقاعد نشد یه صحبتی با پدر شوهر خواهر شوهرت کن ولی یه جوری بگو که ناراحت نشن و به اصطلاح توپو توی زمین اونا بنداز .و یه جوری به اونا بفهمون اونا هستن که اذیت میشن نه تو

آخه نمیخام ازم ناراحت بشه 

خودت ناراحت بشی اشکال نداره  

هر روز یک مشکل پیش بیاد اشکال نداره  

شوهرت نمی‌فهمه ازدواج یعنی مستقل شدن ، اشکال نداره  

ولی شوهرت ناراحت بشه اشکال داره  

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم
2706