2733
2739

باعث شده  دوسش داشته باشین ،من همسرم خیلی صبورع و خیلی احترامم میگیره هرجا میره حتی بازار باید یه چیزی برام بخره بیاره خونم باشه همش میکه بریم بیرون حوصلت سر نره رفیق باز نیست خسیس نیست شکاک نیست هرچیز بهترین برا من میخره هیچوقت دلمو نشکسته هروزم میگه یه تار موتو تمام دنیا نمیدم هیچوقتم با اسمم صدام نزده بهم میگه قلبی ، اهل هیچ نیست پاستوریزه پاستوریزه اول لقمه غذا باید دهن من بزاره میوه پوست برام میگیره ناراحت باشم  نگاه صورتم بکنه میفهمه میگه تو از ده فرسخی هرطور باشی من میفهم ،کاری وزرنگه 

کجا اشنا شدین؟

چند سالتون بود؟

لطفا دعا کنید شرمنده پدرومادرم نشم و هرچه زودتر برم سرکار و بی‌پولی نکشم🤲🏻😔اونا چشم امیدشون به من هست.🙏🏻🤲🏻💚 من باید زود درسم تموم بشه تا کمک خرج خانوادم بشم.💚اسفند۱۴۰۳ دفاع کنم🤲🏻.ممنون میشم اگر برای موفقیت تحصیلیم دعا کنید💚🌹لطفا دعا کنید از خطا به دور باشم🤲🏻💚من روزهای سختی میگذرونم با دعاهاتون خوشحالم کنید لطفا🙏🏻😔

یه پدرسگی بود دومی نداشت ایشالا جوانمرگ شه 

به زور منو بردن سر سفره عقد با پسرعموم...عشقم شب عقدم خودکشی کرد دنیام سیاه و تار شد تو تيمارستان بستری شدم و طلاقم داد و الان زن و بچه داره و من موندم و یه سنگ قبر سرد که همه آرزوم توش خوابیده..😔💔دروغه که میگن خاک سرده..

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
عزیزم جدا شدیننننن

آره

به زور منو بردن سر سفره عقد با پسرعموم...عشقم شب عقدم خودکشی کرد دنیام سیاه و تار شد تو تيمارستان بستری شدم و طلاقم داد و الان زن و بچه داره و من موندم و یه سنگ قبر سرد که همه آرزوم توش خوابیده..😔💔دروغه که میگن خاک سرده..
2738

عشقتون پایدار

عشق ممنوعه❤️وزن شروع۸۸.۲۵۰😭 ۱۸ فروردین ۱۴۰۳🥲هدف اول۸۵🔒هدف دوم ۸۰🔒هدف سوم ۷۵🔒هدف چهارم ۷۰🔒هدف پنجم ۶۵🔒هدف آخر ۶۰🔒این آخرین تلاشم برای تغییر هست.آخرین بار اگه تونستی کمکم کنی ممنونت میشم
ما مراسم عروسی دوستم اشنا شدیم سنمونم بالاتر سی ازدواج کردیم 

میتونم یه سوال بپرسم

البته دوست داشتی جواب بده 

تو که بعد ۳۰ ازدواج کردی تو ۲۳-۲۴ سالگی نگران ازدواجت بودی؟

من حس میکنم پسر خوبا تموم میشن🥲

لطفا دعا کنید شرمنده پدرومادرم نشم و هرچه زودتر برم سرکار و بی‌پولی نکشم🤲🏻😔اونا چشم امیدشون به من هست.🙏🏻🤲🏻💚 من باید زود درسم تموم بشه تا کمک خرج خانوادم بشم.💚اسفند۱۴۰۳ دفاع کنم🤲🏻.ممنون میشم اگر برای موفقیت تحصیلیم دعا کنید💚🌹لطفا دعا کنید از خطا به دور باشم🤲🏻💚من روزهای سختی میگذرونم با دعاهاتون خوشحالم کنید لطفا🙏🏻😔
میتونم یه سوال بپرسم البته دوست داشتی جواب بده  تو که بعد ۳۰ ازدواج کردی تو ۲۳-۲۴ سالگی نگران ...

نه  اصلا  نگران نبودم من تا سی سالگی فکر ازدواج نبودم بعد سی سالگی به فکر افتادم ۳۴ سالگیم ازدواج کردم خیلی از ازدواجم راضیم خیلی خداروشکر همسرم فرشته زمینیه 

نه  اصلا  نگران نبودم من تا سی سالگی فکر ازدواج نبودم بعد سی سالگی به فکر افتادم ۳۴ سالگیم ...

خداروشکر

دوست پسر داشتید قبلترها؟

اسفند دود کن  خوشبختیتون ماندگار❤️

برای امضات ۵۰ صلوات میگم

2706