2733
2734

من کارمند یه ارگانی هستم حالا نمیگم بعد خالم یسره تو نخ شغل منه هر وقت تو جمع دایی ها و خاله هام هستن از شغلم سوال میکنن دیگه جوری شده که دختر خاله ها و پسر هاله و دختردایی ها منو میبینن اونا هم از شغلم میپرسن.دخترخالم سال دیگه کنکور داره همش از شغلم می‌پرسه تا ببینه شرایطش چجوریه که اونم بره.خالم انقد تو گوشش خونده تو هم باید بری سر این کار..خودشم یکی دوبار آزمون داد قبول نشد.هر سری اینا منو میبینن از شغلم میپرسن شوهرمم بدش اومده خودمم واقعا بدم اومده.من حساسم یا نه؟

نه بدم نمیاد

اتفاقا هر دقیقه دو نفر میان میپرسن عهههه چجوریههه فلانهههه ماعم معرفی کنننن

مخصوصا تو مدرسه🗿 حتی دبیرامم چندبار پرسیدن ازم🗿

او قندِ روزهای تلخ من است!🤎 .

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

اگه خیلی تکرار بشه اره ازار دهنده است 

من شیفته خوشی های ساده ام ان ها اخرین پناه جان های محزون اند ☘️ ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم.بگذار بگویند غیرمنطقی یا غیراجتماعی هستیم؛ اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم ؛ چقدر زندگی ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاشهای بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته اند

درک میکنم 

اینقدر سوال میشه که کلافه شدم 

با اینکه پزشکی رو با یه مشاوره از هر سایتی میتونی بفهمی چطوری باید بخونی و چطوری برنامه ریزی کنی برای آوردنش و ....

اما همچنان سوال میکنند 

فقط 20 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پزشک ( MD _ Ph.D - genetics ) 
2740
اصلا نشده که من اینارو ببینم سوال نکنن.دیگه پسر هشت سالشون هم میاد سوال میکنه 

یه بار با خنده بگو شغل من و از من بهتر میشناسید دیگ سدال نداره

من شیفته خوشی های ساده ام ان ها اخرین پناه جان های محزون اند ☘️ ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم.بگذار بگویند غیرمنطقی یا غیراجتماعی هستیم؛ اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم ؛ چقدر زندگی ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاشهای بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته اند
فامیلن دیگ.داداش منم دبیری قبول شد همه زنگ میزنن.چ جوری بریم ما ثبت نام کنیم.

نه آخه شرایط پرسیدن که عیبی نداره جواب میدم.

هروقت منو میبنن خاله هام میگن کیف کردی دیگه حقوق میگیری همش تعطیلی فلان 

حس بدی بهم میده راستش

2706