2733
2734

حست میگه وفادار نیست؟تنوع طلب و دختر بازه؟

❌لایک نکعععععععععععععن ❌ جواب نود درصد تاپیک هاتون، تراپیه🦦 . پس وقتتو الکی تلف نکن برو پیش اهلش

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
تشخیص آدم بد و خوب سخته ولی زمان ثابت میکنه

خب من نمیخوام برم تو رابطه بعد بفهمم با شیش تا دختر میخوابیده همزمان بعد کاسه خاک بر رسری به سرم بریزم و ارزش خودمو زیر سوال ببرم ک با همچین ادم عوضی ای بودم گلم

❌لایک نکعععععععععععععن ❌ جواب نود درصد تاپیک هاتون، تراپیه🦦 . پس وقتتو الکی تلف نکن برو پیش اهلش
خب من نمیخوام برم تو رابطه بعد بفهمم با شیش تا دختر میخوابیده همزمان بعد کاسه خاک بر رسری به سرم بری ...

😂😂😂😂 هنوز که چیزی نشده

بعدشم رابطه های امروز کشک ان

دلتو خوش نکن

بگرد دنبال یه آدم حسابی که رابطه هدف دار میخواد

" از آن ها که تسلایشان می دادم                 ‌‌‌‌‌                                غمگین تر بودم ..."
😂😂😂😂 هنوز که چیزی نشده بعدشم رابطه های امروز کشک ان دلتو خوش نکن بگرد دنبال یه آدم حسابی که ر ...

خب همون دیگه ظاهرا ادم حسابی هست باطنشو از کجا بفهمم

2740
خب همون دیگه ظاهرا ادم حسابی هست باطنشو از کجا بفهمم

از رفتاراش از برخوردی که باهات داره

یه مرد رو میتونی از رفتاراش بشناسی

لفظ بازی و حرفای قشنگ رو به همه میزنن

" از آن ها که تسلایشان می دادم                 ‌‌‌‌‌                                غمگین تر بودم ..."
از رفتاراش از برخوردی که باهات داره یه مرد رو میتونی از رفتاراش بشناسی لفظ بازی و حرفای قشنگ رو به ...

مغزوره خب به من رو نمیده 

ولی فک کنم با بقیه دخترا لاس میزنه

مغزوره خب به من رو نمیده  ولی فک کنم با بقیه دخترا لاس میزنه

یه مغرور داریم که توجه میکنه و حواسش بهت هست و میخواد تک دونه قلبش باشی

یه مغرور داریم که واسش اهمیتی نداری و چه باشی چه نباشی بقیه واسش کافی ان .

خودت حسش میکنی و میفهمی واقعا میخوادت یا نه

حس کردی علاقش عمیق نیست سوزنت گیر‌نکنه

یه مغرور داریم که توجه میکنه و حواسش بهت هست و میخواد تک دونه قلبش باشی یه مغرور داریم که واسش اهمی ...

زیر چشمی نگام میکنه ولی نمیخواد بفهمه دوسش دارم😓بعد  فهمیدم رفیق دخترم داره لاس میزنه باهاش

زیر چشمی نگام میکنه ولی نمیخواد بفهمه دوسش دارم😓بعد  فهمیدم رفیق دخترم داره لاس میزنه باهاش

ولش کن اینو .