2733
2739
عنوان

دعا میکنین فرهنگیان قبول بشم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 157 بازدید | 24 پست
امیدوارم حقوقت برا خودت کافی باشه خودت نیازمند نشی و گرنه نمیرسه به اونجاها که بخوای به نیازمندا بدی ...

چرا آیه یأس می‌خونین براش؟

اتفاقا هنر اینه که خودت ثروتمند نباشی ولی در اون حال هم به فکر نیازمندها باشی و کمکشون کنی.

امام حسن (ع) در طول عمرشون ۳ بار اموالشونو به فقرا و نیازمندان بخشیدن. قطعا ما نمی‌تونیم مثل ایشون باشیم ولی چه خوبه که تا جایی که می‌تونیم در رسیدن به این امر تلاش کنیم و خودمونو شبیه ایشون کنیم.

چرا آیه یأس می‌خونین براش؟ اتفاقا هنر اینه که خودت ثروتمند نباشی ولی در اون حال هم به فکر نیازمندها ...

اهوم

امیرعلی من تو در وجود من ریشه کرده ای تو یه تیکه از قلبمی که همه جا با خودم دارمت 🖤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ان شالله قبول میشی حجابت جطوره؟

حجابم خوبه اصلا به لطف گیرای شوهرم بد نمیگردم حتی وقتی باهاش بیرونم چادریم 

و مرگ سال هاست ، هرچه در من میگردد ، چیزی برای کُشتن پیدا نمی کند .                           
2731
2740

انشالله هممون به هدفامون برسیم

برای من هم اگر مقدوره دعا کنید

الهی به حق محمد

الهی به حق اهل بیت

الهی به حق حضرت زینب دختر امام علی  و حضرت فاطمه خواهر امام حسین

منو جلوی مادر و پدر و خواهر و برادرم شرمنده نکن!

الهی توفیق رسیدن به هدف و سربلندی رو به ما بده

اللهم ارزقنا النجاح

عزیزم تایپیک هات رو خوندم ... خیلی ناراحت شدم واسه غصه هایی که داری 

خیلی برات دعا کردم خواهر قشنگم🤍🤍

منم کنکور فرهنگیان میخوام بدم... ان شاءالله دوتامون قبول بشیم و دستمون توو جیب خودمون باشه🤍

عزیزم توروخدااا اگر قبول شدی ، هیچ وقت حقوقت رو نده به شوهرت ... برای خودت سرمایه جمع کن ... طلابگیر ... تا پشتوانه ی محکمی داشته باشی ... این یه هفته رو هم اصلااا خودتو درگیر چیزی نکن .. محکم و پرقدرت بخون ... امتحانات نهایی رو هم حتمااا جدی بگیر و از هرفرصتی استفاده کن و بخون ... هر وقت شوهرت خونه نبود و خواب بود و هر تایم‌خالی ای که گیر آوردی فقط درس بخون ... 

باور کن با قبولیت خیلی مشکلاتت حل خواهد شد🌱

با اینکه تاحالا ندیدمت ولی حس میکنم خیلی روح پاکی داری🤍 دوستت دارم دوستِ نادیده ی من🌱