2737
2739
عنوان

بابام گفت چرا پول خرج کلاسا کردی

101 بازدید | 5 پست

بابام امروز کلیی دعوام کرد سر اینکه چرا خرج کردی برا کنکورت و... 

و بدی مامانم گفت کلی 

انگار ی آدم دیگه شده بود من اعتقادی به طلسم و اینا خیلی ندارم ولی نکنه اینجوری شده 

قشنگ میخاست بزنتم من هیچی نگفتم

چیکار کنم چ دعایی بخونم درست بشه اوضاع خاهش میکنم کمکم کنین

امروز تولد شهید ابراهیم هادی هست من نذر میکنم اگه پدرم این کار تحصیلی که میخام بکنم رو قبول کنن به نیت ایشون برم خونه سالمندان گل و شیرینی ببرم همچنین ی ختم قرآن با کمک مادربزرگم و هرکی بتونه میخونم براشون امیدوارم حاجت بگیرم ❤️ اگه امضامو دیدی دعا کن بابام قبول کنن
برا منم دیشب کلی دعوام کرد بخاطر اینکه کلی پول کلاس داده

کنکوری هستی ؟

امروز تولد شهید ابراهیم هادی هست من نذر میکنم اگه پدرم این کار تحصیلی که میخام بکنم رو قبول کنن به نیت ایشون برم خونه سالمندان گل و شیرینی ببرم همچنین ی ختم قرآن با کمک مادربزرگم و هرکی بتونه میخونم براشون امیدوارم حاجت بگیرم ❤️ اگه امضامو دیدی دعا کن بابام قبول کنن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
اره

خیلییی منو دعوا کزد. 

گفت اگه نیاری خودت میدونی فلان میکنم و...