2733
2739

خاهرم با مانتوی کوتاه ک تا سر باسنش نیس میره بیرون با دوستاش حالا من اگه جرعت دارم جلوش اسم این مدل مانتو زو بیارم آرایش میکنه عیبی نیس من اگه بهش بگم میگه چرا میخای آرایش کنی بهش بگم با دوستام میخام برم بیروح ی جوری اخم میکنه ک من دیگ نمیگم میخام برم بیرون ولی خلهرم نخ میره بیرون هر موقع عشقش کشید برمیگرده خاهرم آرایش کنه مانتو کوتاه بپوشه بره بیرون عیبی نیس ولی نوبت ب من میره نه از سر زبونش نمیفته ب مامانم گفتم امروز برام مانتو بخر بخدا بعد چند سال ی بار ازش درخواستی کردم خاهرم گفت نخ پول نداریم بحث حسودی نیس فقط چرا ب خاهرم گیر نمیده 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
فک کردم شما بزرگتری حتما خواهرت ۱۶ سالگی مثل خودت محدودیت داشته تا شده بالای ۱۸

نه اون از ۱۳ سالگیش آرایش کرده رفته کلاس زبان 

حالا من ک رفتم کلاس زبان مامانم گفت چرا میخای بری نرو 

کلا همش سر زبونش نه برا من

هر چی دلت میخواد بپوش آرایش بکن با دوستات زیاد برو بیرون اگه مامانت گیر داد خواهرتو بزن تو سرش بگو چطور فلانی میکنه اگه کار بدیه اونم نباید بکنه . اگه خیلی اذیتت کرد برو مانتو ها خواهرتو پاره کن لوازم آرایشش رو بنداز دور بگو حالا که منو نمیذاری اینم نباید بذاری . البته این پلن b هست. تو سعی کن همون راهی که گفتمو پیش بگیری اگه نشد این راه آخره لااقل دلت نمیسوزه که اون میکنه تو نمیکنی 🤣🤣 🤣

2738
نه اون از ۱۳ سالگیش آرایش کرده رفته کلاس زبان  حالا من ک رفتم کلاس زبان مامانم گفت چرا میخای ب ...

پس واقعا فرق میزاره 

نمیگم بری شب ساعت ۱ برگردی ولی درحد کلاس رفتن دیگه خواسته زیادی نیست واقعا 

باهاش صحبت کن و خواهرتو مثال بزن

هر چی دلت میخواد بپوش آرایش بکن با دوستات زیاد برو بیرون اگه مامانت گیر داد خواهرتو بزن تو سرش بگو چ ...

بحث این نیس چرا اون هر کاری ک دلش میخاد بکنه ازاده ولی من نه 

باورت نشه ی کاری باهام کرده گفتم رفتم دانشگاه شهر دیگ اون مدل مانتو هایی ک هیچ وقت نمیذاره بپوشم اونجا بپوشم چون دیگ کسی نیس بهم گیر بده 

هر چی دلت میخواد بپوش آرایش بکن با دوستات زیاد برو بیرون اگه مامانت گیر داد خواهرتو بزن تو سرش بگو چ ...

پیدات کردم بالاخره کسی که خوب بلده راه انتقام گرفتنو قربون دستت بیا تاپیک دعوای منم راهنمایی کن چجوری انتقام بگیرم اگه میشه در خواست دوستی بدم؟ 

پس واقعا فرق میزاره  نمیگم بری شب ساعت ۱ برگردی ولی درحد کلاس رفتن دیگه خواسته زیادی نیست واقع ...

اسم خاهرمو جلوش بیارم خاهرم میگ مگه من چیکار کردم فلان بهمان خاهرم تا چند سال پیش بهم میگفت از اون موقعی ک تو اومدی ب دنیا من بدبخت شدم 

ی کاری کرده گفتم رفتم دانشگاه شهر دیگ اون مدلی  ک نذاشت لباس بپوشم اونجا میپوشم

یه چند وقت اینکارا رو کنی مادرت عادت میکنه اولش سخته بعد ولت میکنه

نه جلو بایام داد هوار راه میندازه دیگ بدترش میکنه 

اما جالبه موفع خاهرم ک میشه برا بابام ماست مالی میکنه 

بحث این نیس چرا اون هر کاری ک دلش میخاد بکنه ازاده ولی من نه  باورت نشه ی کاری باهام کرده گفتم ...

ببین مطمئنا خواهرتم وقتی اولین بار خواست اینکارا رو کنه بهش گیر دادن ولی اون سفت و سخت وایستاد . تا جایی که الان براشون عادیه‌ . ولی تو چون نکردی همیشه حرف گوش کن بودی الان ازت انتظار بیشتری دارن . یه چند بار که به حرفشون گوش نکنی درست میشه . تومانتو کوتاه بپوش ، آرایش کن یه گوشت در باشه یکی دروازه بالاخره بیخیالت میشن. 

2706