2737
2734
عنوان

از یکی طلبکارم و بدهیشو نمیذه

34 بازدید | 5 پست

۹ ماه گذشته

هرچی پیام دادم جواب نداده

زنگ زدم گفت میریزم و نریخته

همکارمه

۲ و خرده ایه بدهیش

این که جوابمو نداده حرصم میگیره، حتی یه عذرخواهی نکرده، یا لاقل بگه ندارم.

چکارش کنم؟

با احترام،آقایون لطفا تو تاپیکای من نظر ندن.زیر ۲۰ ساله ها منو اصلا ریپلای نکنن و نه برام پست بذارن.

خب به یه گاو بیشعور قرض دادی متاسفانه کاری نمیشه کرد

دیگه به هیچکی قرض نده

منم ۱۰ سال پیش یه مبلغی قرض دادم ب همکلاسی دانشگاه خونمو تو شیشه کرد تا پس داد جالبه یکی دو ماه بعد اینکه پس داد باز درخواست قرض کرد میمون😂

اگه مخالف نظرمی ریپلای نکن😁 
خب به یه گاو بیشعور قرض دادی متاسفانه کاری نمیشه کرد دیگه به هیچکی قرض نده منم ۱۰ سال پیش یه مبلغی ...

نه قرض ندادم

یه هفته ب جاش کار کردم

میخوام شکارشو بدم بابام بهش زنگ بزنه

با احترام،آقایون لطفا تو تاپیکای من نظر ندن.زیر ۲۰ ساله ها منو اصلا ریپلای نکنن و نه برام پست بذارن.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه قرض ندادم یه هفته ب جاش کار کردم میخوام شکارشو بدم بابام بهش زنگ بزنه

خب یه چند بار دیگه بهش بگو اگه نداد بعد یکی دیگه رو وارد ماجرا کن بچه مدرسه ای نیس که از بابات بترسونیش

2728
خب یه چند بار دیگه بهش بگو اگه نداد بعد یکی دیگه رو وارد ماجرا کن بچه مدرسه ای نیس که از بابات بترسو ...

میگم ۹ ماه گذشته

جواب اس ام اسمو نمیده چکار کنم؟

دیگه چقد بگم؟

بابام میخوام جدی حرف بزنه و تهدیدش کنه، خودم نمیتونم اونطوری بحرفم

میگم ۹ ماه گذشته جواب اس ام اسمو نمیده چکار کنم؟ دیگه چقد بگم؟ بابام میخوام جدی حرف بزنه و تهدیدش ...

اگه دیگه در محیط کاری نمیبینیش این کارو بکن ولی خب اگه ببینیش یکم روابط بد میشه