2733
2734
کجای حرف من بی ادبی بود خانم محترم؟ تشکیل خانواده به وقتش مهمه نه تو سن پایین

18 سن پایین نیست. اینکه الان دخترا 30 سالگی تازه به فکر ازدواج میوفتن و سن ازدواج بالا رفته مسئله‌ای دیگه‌ست.

الهی شمع بشی، پروانه شم، دورت بگردم/ بعدش فوتت کنم، خاموش بشی، هرهر بخندم/ الهی چوب بشی، پشمک بشم، دورت بگردم/ بعدش منو بخورن، تو لخت بشی، هرهر بخندم😄

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

کجای حرف من بی ادبی بود خانم محترم؟ تشکیل خانواده به وقتش مهمه نه تو سن پایین

به شما مربوط نیست 

زود ازدواج نکن و کسی و بیفرهنگ خطاب نکن صرفا چون کاری که تو دوست نداری و انجام داده 

توکه داری امضام و میخونی لطفا برا کنکورم دعا کن قشنگممم:)))❤️
18 سن پایین نیست. اینکه الان دخترا 30 سالگی تازه به فکر ازدواج میوفتن و سن ازدواج بالا رفته مسئله‌ای ...

ادم واقعا چشاش از کاسه درمیاد این حرفارو میشنوه

بعد اینا به ما میگن بیفرهنگ

2731
ادم واقعا چشاش از کاسه درمیاد این حرفارو میشنوه بعد اینا به ما میگن بیفرهنگ

هعی

الهی شمع بشی، پروانه شم، دورت بگردم/ بعدش فوتت کنم، خاموش بشی، هرهر بخندم/ الهی چوب بشی، پشمک بشم، دورت بگردم/ بعدش منو بخورن، تو لخت بشی، هرهر بخندم😄
اگر یکی به بلوغ فکری و توان مدیریت خانوداه رسیده باشه چه مشکلی داره؟ اینکه تصمیم گرفته به جای دوست ب ...

مبارک باشه بقیه با طرز فکر خودشون برن ازدواج کنن نهایتا بچه بیارن و بشینن اونو بزرگ کنن

اعتماد به نفسمو تحت هر شرایطی حفظ می کنم...بینی مو تابستون عمل می کنم... زبانم رو تابستون فول می کنم. برا مهاجرت تحصیلی اقدام می کنم و سپتامبر2024 میرم دانشگاه(چین)
بابا من با اونایی ام که زیر ۱۵ بچه رو شوهر میدن اگه عقب مونده نیستن پ چی ان؟

من زیر 15 رو واقعا موافق نیستم. برای ازدواج آدم باید به بلوغ فکری رسیده باشه. ولی 17، 18 سال برای خیلی از افراد سن مناسبیه.

به شما مربوط نیست  زود ازدواج نکن و کسی و بیفرهنگ خطاب نکن صرفا چون کاری که تو دوست نداری و ان ...

من نظر خودم رو ازادانه بیان کردنم  تفسیر من اینه مشکلی وجود داره؟

اعتماد به نفسمو تحت هر شرایطی حفظ می کنم...بینی مو تابستون عمل می کنم... زبانم رو تابستون فول می کنم. برا مهاجرت تحصیلی اقدام می کنم و سپتامبر2024 میرم دانشگاه(چین)
مبارک باشه بقیه با طرز فکر خودشون برن ازدواج کنن نهایتا بچه بیارن و بشینن اونو بزرگ کنن

چقدر بدبختی که بچه بزرگ کردن به نظرت یه ضعف میاد 

اگه مجردی خدا یه خواستگار خوب برات بفرسته به بقیه نپری 

اگه متاهلی خدا عاقبت خودت و‌خونوادتو بخیر کنه با این طرز فکرت

صحیح

من نظر خودم رو ازادانه بیان کردنم  تفسیر من اینه مشکلی وجود داره؟

شما نظرترو میتونی بیان کنی ولی خق نداری به بقیه چیزی و تحمیل کنی و بگی بیفرهنگن 

من زیر 15 رو واقعا موافق نیستم. برای ازدواج آدم باید به بلوغ فکری رسیده باشه. ولی 17، 18 سال برای خی ...

حالا همینا اگه حرف دوستپسر بشه میگن چه اشکال داره بچه‌رو محدود نکنیم و ...😐😂😂😂

چقدر بدبختی که بچه بزرگ کردن به نظرت یه ضعف میاد  اگه مجردی خدا یه خواستگار خوب برات بفرسته به ...

طرز فکرت اینه که اگه مجردم خواستگار خوب برام بفرسته؟ نهایت دعاتون اینه خانوم محترم؟

من هدفای بزرگتری دارم بفرمایین با سبک خودتون زندگی کنید کسی جلو دارنیست

با فردی که ازدواج، بچه داری و.. رو کثر شأن و مایه‌ی ننگ مونده صحبتی ندارم❤️

ولشون کن  چقدره عقده این بعضیا،😐 بعد همینارو ول کنی ادعای ازادی شون میشه میگن زندگی بقیه به ش ...

دقیقا! انگار جای اینا تنگ شده 

اتفاقا کسایی که فرهنگشون پایینه بحث تشکیل خانواده رو یه بحث پیش پا افتاده میدونن اونقدر فیلمای تینیجری و این چرتا و پرتا دیدن که فاز خفن بودن برداشتن کلا تفکر غلط راجب مستقل بودن دارن

فکر میکنن تنهایی یعنی مستقل بودن ولی به نظرم مستقل کسیه که بتونه چند تا امور رو کنترل کنه درحالی که متاهله بتونه درسشم بخونه هنرش هم داشته باشه تک بعدی نباشه

2706