2737
2734

اسی چون بی فرهنگن همین

اعتماد به نفسمو تحت هر شرایطی حفظ می کنم...بینی مو تابستون عمل می کنم... زبانم رو تابستون فول می کنم. برا مهاجرت تحصیلی اقدام می کنم و مارس 2025 میرم دانشگاه(چاینا)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چون برنامه مشخصی ندارن. حال درس خوندن ندارن. حال اینکه یه هنر یا فنی یاد بگیرن هم ندارن. 

ربطي نداره

خيلي ها هستن هم دارن درس ميخونن هم ازدواج كردن. يا هم شاغلن و ازدواج كردن

پس هركي بي هنره شوهر ميكنه؟!

چه حرف بيخود

🫠
پسر بگیر کم شده یکی پیدا بشه میقاپنش 😂🤣

اره دیگ 

از بس دخترا زود وا میدن و هول میشن تو دوستی همه کار میکنن 

📍یادمان باشد اگر خاطرمان تنها شد/ طلب عشق زه هر بی سروپایی نکنیم🫀🥲🤌🏻
2731
چون برنامه مشخصی ندارن. حال درس خوندن ندارن. حال اینکه یه هنر یا فنی یاد بگیرن هم ندارن. 

دقیقا

اعتماد به نفسمو تحت هر شرایطی حفظ می کنم...بینی مو تابستون عمل می کنم... زبانم رو تابستون فول می کنم. برا مهاجرت تحصیلی اقدام می کنم و مارس 2025 میرم دانشگاه(چاینا)
اره شهر بزرگه من دیدم خوزستانیا  زود شوهر میکنن حتی ۱۲ یا ۱۳ سالشون باشه بعد براشون مهم نی ک ...

اقا چرا الکی حرف درمیاری

من خوزستانیم اصلااااا از این حرفا نشنیدم 

حالا هرچی حرف عجیب غریبه شما بیاین بچپونینش به خوزستان 

توکه داری امضام و میخونی لطفا برا کنکورم دعا کن قشنگممم:)))❤️
آدم از سن کم خودشو پیر و کور کنه که چی بشه ازدواح بنطرم 25بعد برا دختر  30به بعد برا پسر

دقیقاا این تازه حداقلشه

2740
چون دلشون ...میخواد

بی فرهنگا دلشون می خواد

اقا چرا الکی حرف درمیاری من خوزستانیم اصلااااا از این حرفا نشنیدم  حالا هرچی حرف عجیب غریبه ش ...

من دیدم ازشون 

دختر عمه یکی از دوستام ۱۳ سالش بود با یه پیرمرد ازدواج کرد

یکی دیگ از آشناهای دور هم  بازم همینطور  

پیرمرده کلی زن داشت عرب بود

📍یادمان باشد اگر خاطرمان تنها شد/ طلب عشق زه هر بی سروپایی نکنیم🫀🥲🤌🏻
2706