2733
2734

دخترایی که خیلی شرایط خوبی ندارن میترسن خواستگار خوب نیاد زودتر از بقیه ازدواج میکنن

حیوونا آفریده های زیبای خدا هستن که همیشه میشه ازشون یاد گرفت میشه باهاشون شاد شد منم یه گربه ملوس دارم اما خب یه بار که تاپیک زدم گفتن تو این سایت تاپیک زدن ازشون ممنوعه بخاطر مغایرت با فرزندآوری😐اولا که تضادی نداره دوما همه قرار نیست زیاد بچه بیارن😑 یه بار تو تلویزیون یه زیرنویس خوندم که تک فرزندها احساس تنهایی و افسردگی و ... دارن لطفا حداقل نگید بخاطر کمبود نیروی کار بچه بیاریم ! یا اگه یک بچه بیاریم متهم بشیم به خودخواهی ! همه اینا رو نوشتم که بگم بچه نعمته ولی برای پدر و مادری که عاشق هم باشن اعصاب فرزندداری رو داشته باشن و در کنارش امکانات مادی نه اینکه توی چهل سالگی مستاجر باشن و هر سال بخوان دلهره داشته باشن که چقدر به اجاره بها اضافه شده.. من وقتی میبینم پسر شش ساله دور میدون اصلی شهرم با یه ترازو میشینه وقتی صدای موتوریای زباله گرد که میان سراغ سطل آشغال نزدیک خونمون میشنوم وقتی ماشین یه معلم پرایده و ماشین یه بلاگر پرادو وقتی مشکلات خودمو میبینم و احتمال میدم برای بچم دو برابر بشه همینا روی تصمیم من برای تعداد فرزندی که بیارم تاثیر میزاره با صد میلیون هم چیزی حل نمیشه .. من نمیگم ما هم استعمارگر بشیم تا اقتصادمون مثل امریکا و اروپا بشه چون ما همین منابع طبیعی خودمون به باد ندیم خیلیه😄.  اما اون بچه رو زن میاره همون زنی که اینجا هر روز داره از مشکلاتش میگه ولی کسی نیست که بهش گوش کنه و وقتی خواست سقط کنه یه نفر پیدا میشه که بگه سقط برای سلامتیش بده ! بنظر من این سیاست به فرزندآوری ضربه بیشتری میزنه تا سگ و گربه😁

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

خووووب میکنن منو ببین ۲۵ سالم شد سگم در این خونه رو نزد حالا نمیدونم چه خاکی تو سرم کنم😵‍💫

به شدددددت رنج میبرم از ریزش مو اگه چیز خاصی امتحان کردی و ریزشت خوب شده به منم بگو امتحان کنم😭                            موهای قشنگم چرا میریزین اخه؟؟؟😭😭😭😭😭😭
صبر کنن هر زمان شما ازدواج کردی به خواستگارها جواب مثبت بدن؟ خب نیاز به ازدواج داشتن، رفتن راه شرعی ...

نگفتم هر وقت من ازدواج کردم گفتم سنشون پایینه هنوز مدرسه میره😑😑😑

2731

نمی دونم از خودشون بپرس،،منم تو ازدواج سابقم ۱۷ سالم بود حماقت کردم یکی نبود بگه آبت کم بود نونت کم بود ازدواجت چی بود این وسط.

فقط 17 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
از تماااام شیرین زبونیا،اولین قدمی که بر می داره،حسِ خوب اولین بار که بابا و مامان می گه،اولین باری که دندون در میاره،اولین باری که میره مدرسه و چشم می دوزی به پشت سرش و فقط نگاهش می کنی می گذرم و می گم حسِ خوب پدر و مادر شدن وقتیه که پسر یا دخترت بدونه که می تونه راجع به همه چیز باهات حرف بزنه،بدون ترس،بدون دلهره،بدون خجالت و بدون نگرانی........................ //// ❤ این روزا بهتر از هر موقعی معنی انتظار و دل گرمی رو می فهمم....نه ماه،ثانیه به ثانیه انتظار کشیدن و دل گرم بودن به خدایی که همیشه بوده و هست و خواهد بود....خدایا من منتظرم،منتظرم و دلم گرمه به تو،به این که حواست هست به این بنده ای که چشم دوخته به عظمت و بزرگیت....تمام ترسا،تمام استرسا،دلهره ها همه و همه رو سپردم به تو،مثل بچه ای که دلش گرمه به مادرش منم دلم گرمه بهت❤                                     
چی میگی؟؟😐 میگم هنو بچه اس مدرسشو تموم نکرده. 

خوب منم‌میگم‌ چرا فکر میکنی ازش عقب افتادی 

مگ اون الان وقت شوهرشه

من شیفته خوشی های ساده ام ان ها اخرین پناه جان های محزون اند ☘️ ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم.بگذار بگویند غیرمنطقی یا غیراجتماعی هستیم؛ اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم ؛ چقدر زندگی ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاشهای بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته اند
من زود ازدواج کردم ولی کنکور دادم دانشگاه رفتم همچنان برای استخدامی و ارشد میخونم و از ازدواجم پشیمو ...

اونو برای مواردی گفتم که خودشون تو سن ۱۴ ۱۵ سالگی مشتاق ازدواجن. یه سری هم به اجبار خانواده یا جبر زمانه تو سن پایین ازدواج میکنن. 

امیدوارم تو زندگیت موفق باشی عزیزم.

منم تازه عقد کردم نمیدونم حس میکنم جا داشت تا ۳۰ صبر میکردم

اشتباه حس میکنی😵‍💫😐

به شدددددت رنج میبرم از ریزش مو اگه چیز خاصی امتحان کردی و ریزشت خوب شده به منم بگو امتحان کنم😭                            موهای قشنگم چرا میریزین اخه؟؟؟😭😭😭😭😭😭
2706