2737
2739
عنوان

مستقل شدن

40 بازدید | 4 پست

اولین بار خونواده کی گذاشتن تنها برید بیرون با دوستاتون و باور کردن میتونید از پس خودتون بربیاید و بچه نیستید 

یا سفر مجردی با دوستاتون به شهرهای دورتر کی رفتید؟

و اینکه استقلال مالی و قبول شدن تو رشته های تاپ دانشگاهی چقد میتونه موثر باشه رو این قضیه؟

من پدرم علی رغم اینکه تحصیلات عالیه دارن و امروزی هستن 

اما نسبت به من حساسیت خاصی داشتند 

هیچ موقع تنها و یا با دوستام  سفر نرفتم و هیچ موقع هم شب بیرون از خونه نبودم یا دیر وقت نیومدم خونه و همیشه والدینم از اینکه کجا هستم اطلاع داشتند 

و دانشگاه و رشته ی تاپ پزشکی هم تاثیری توی این ماجرا نداشت 

خودم هم به دیدگاه و تصمیمات والدینم احترام میگذاشتم

فقط 20 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پزشک ( MD _ Ph.D - genetics ) 
من پدرم علی رغم اینکه تحصیلات عالیه دارن و امروزی هستن  اما نسبت به من حساسیت خاصی داشتند  ...

دقیقا رشته ای که من خوشم میاد رو میخونی

خب من نمیتونم کنار بیام با این قضیه 

جامعه ی امروز دیگه مثل گذشته نیست 

منم ۲۰ سالمه و اصلا حس خوبی ندارم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دقیقا رشته ای که من خوشم میاد رو میخونی خب من نمیتونم کنار بیام با این قضیه  جامعه ی امروز دی ...

البته من چندساله که نظام پزشکی مو گرفتم اما امیدوارم که شما هم همین رشته قبول بشید 🌹

دیدگاه تون قابل درک هست اما باید دیدگاه ها و دلایل خانواده تون رو برای اعمال شئونات و باید ها و نباید های تربیتی و مراقبتی از فرزندان شون رو درک کنید عزیزم 

گاهی بعضی از رفتار ها توی خانواده پذیرفته شده نیست و نمیشه با اونها در افتاد 

اگر این وضعیت اذیت تون می‌کنه باهاشون صحبت کنید 

تا با تصمیم گیری باهم دیگه یک راهی که نه شما ناراحت باشی نه اونها نگران پیدا کنید 

فقط 20 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پزشک ( MD _ Ph.D - genetics ) 
2728