2737
2739

خب عزیزم نمیگفتی چه اسمی میخوای بزاری،،،

خواهرزادم داخل ثبت هنوز مشخص نبود اسمش چیه چی میخواد بزاره😂

ای آنکه در قلبمی و کنارم نه ! تو پنهانی ترین دلتنگی منی(H) خدایـــا ازت میخوام به دلش آرامش بدی،،، بهترینا قسمتش بشه، همیشه دلش شاد و لبش خندان باشه❤ ممنوعه ترینم همیشه دوستت دارم😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740

من جات بودم اون اسم دگ از چشمم میفتاد ،هانا بهتر از نهاله

جنگل رو به فنا بود ولی درختها هنوز به تبر رای میدادند چون تبر درختان را قانع کرده بود که او هم یکی از انهاست زیرا دسته او هم از چوب بود..

منم اسم سامیار دوست داشتم پسر دار نشدم اسم بچمو دزدیدن 🥲🥲🥲

قلبــيمـين قـوّتي سن سخـــتي دوران دا آتا مـنه ناجي سنيدون قورخولي طوفان دا آتا يـخـلان وقـته اليمدن دوتوب آرام ايلــدون گرچه من ناقصيديم گوش به فرمان دا آتا
ببین من همه جا اسم انتخابیم رو گفتم اون هم گفت می‌خوام بزارم نبات لحظه آخر اسم منو گذاشت

دلش خواسته گذاشته توئم دوست داری بزار نهال چی میشه مگه

به زور منو بردن سر سفره عقد با پسرعموم...عشقم شب عقدم خودکشی کرد دنیام سیاه و تار شد تو تيمارستان بستری شدم و طلاقم داد و الان زن و بچه داره و من موندم و یه سنگ قبر سرد که همه آرزوم توش خوابیده..😔💔دروغه که میگن خاک سرده..
بعضیا یجور میگن دغدغه ملتو حالا خودشون بودن طرفو جر میدادنا چندش ترین کار دنیا از نظر من تقلید و اصک ...

والا همین بگو اگه خودشون بودن،من واقعا حس بدی بهش پیدا کردم آخه از اول می‌گفت میزارم نبات بعد لحظه آخر گذاشته نهال

2706