2733
2739

من الان حدودا دوهفته ست حذف کردم حالم بهتره ولی الان یکی از دوستام رو دیدم که بهم گفت چرا برات پست می‌فرستم نمی‌بینی منم گفتم اینستام رو حذف کردم اونم با یه لحن مسخره گفت وا!!چرا؟؟؟نکنه مامانت فهمیده!!! من مامانم خودش می‌دونه من اینستاگرام داشتم یعنی از سال ۹۸ داشتم خیلی برام عجیب بود این رفتارش الان هم پیام داده ببخشید منظوری نداشتم منم جوابش رو دادم گفتم وقتی حرف زده شده دیگه شوخی و جدی‌ش مهم نیست

●🌞●What's done is done, what's gone is gone, one of the life's lesson is always moving on••🌻🌿••

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من ندارم 

** کاربر گرامی اگر امضامو دیدی.🍀                                    و برای شادی و سلامتی و ظهور آقا امام زمان( علیه‌السلام) صلوات فرستادی بگو تا من هم هدیه به شما صلوات بفرستم سپاسگزارم 🌿🦋                                                     اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم.                     اللهم عجل لولیک الفرج بحق امام حسین علیه السلام.  هر  جا که هستی همراه من سه بار بگو صَلَّی اللهُ عَلَیکَ یا اَبا عَبدِالله  )    خوشحال میشم صفحه اول این تاپیک رو مطالعه کنید لینک تاپیک..بزنید رو این متن ..شاید ديدن اين متن اتفاقی نبوده و شما به تاپیک امام زمان علیه السلام دعوت شدید :)
2728
آره گناه کبیره س

😐😂با لحنه گربهه 

هاااااع؟😂

‌‌آرامش است عاقبتِ اضطراب ها💎✨سلنوفیلیا(کسی که عاشق و دیوانه ماهه و با دیدن ماه آرامش میگیره)وقتی تو دعوا بهت میگم ریپ نزن لطف کن نزن چون اصن باز نمیکنم پیامتو خودت ضایع میشی. مرسییییییی.اه
2740
2706