2733
2739

من رشتم دوست ندارم کارشم همین طور .حوصله کنکور دوباره هم ندارم وافسردگی گرفتم 

از خدا خواستم کمکم کنه یه راهی جلو پام بزاره که اونم نشد و فعلا کاری ندارم😭

متولد ۷۷ نیستم 😊همینطوری نوشتم سنم یه چندسالی بالاتره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پاش ک برسه مجبوری حوصله داشته باشی:) ایشالا قبول شی ولی هرچی شد حتی اگ با رتبت میوه میفروختنم انتخاب رشته کن گ مثه من الان در ب*ایی ب سر نبری

خدایا نمیگم دستمو بگیر عمریست ک گرفته ای رهایم نکن:)🤍
2728
پاش ک برسه مجبوری حوصله داشته باشی:) ایشالا قبول شی ولی هرچی شد حتی اگ با رتبت میوه میفروختنم انتخاب ...

من چندسالی از کنکورم میگذره

من چندسالی از کنکورم میگذره

عهه پس هیبیچ نترس چون تو با دیدی داری میای کنکور میدی ک موفق میشی اما دانش اموزا نه هیچ دیدی ندارن و سختشونه و فلان بمان

خدایا نمیگم دستمو بگیر عمریست ک گرفته ای رهایم نکن:)🤍

میرم خارج  می خونم

اعتماد به نفسمو تحت هر شرایطی حفظ می کنم...بینی مو تابستون عمل می کنم... زبانم رو تابستون فول می کنم. برا مهاجرت تحصیلی اقدام می کنم و مارس 2025 میرم دانشگاه(چاینا)

به چی علاقه داری؟تو همون زمینه برو دانشگاه

انقدر بدم میاد هرچی میشه هی نی نی یارو صدا میکنید. متنفرررررم. گزارش زن های همیشه در صحنه هم دلم میخواد تک تیر بزنم بهشون
2738

6سال از اولین کنکورم گذشته و امسال میخوام کنکور بدم که رشته روانشناسی بخونم رشته ای که سالای قبل قبول شدم و نرفتم و بخاطر فرهنگیان هی موندم پشت کنکور پووووف ماجرای کنکور من خیلی زیاده بیخیال

به چی علاقه داری؟تو همون زمینه برو دانشگاه

دوست داشتم یکی از رشته های برتر بخونم ولی نشد .الان دیگه نمیدونم تو چه زمینه دیگه ای علاقه دارم

دوست داشتم یکی از رشته های برتر بخونم ولی نشد .الان دیگه نمیدونم تو چه زمینه دیگه ای علاقه دارم

هنر یا چیز دیگه دوس نداری؟ اگه چیز خاصی دوس نداری برو یه چیزی بخون سخت نگیر برو دانشگاه تو محیط دانشگاه لذت ببر زندگی رو سخت نکن. عوضش یه مهارت کنارش یاد بگیر زبانم برو زودتر شاغل شی. سخت نگیر

انقدر بدم میاد هرچی میشه هی نی نی یارو صدا میکنید. متنفرررررم. گزارش زن های همیشه در صحنه هم دلم میخواد تک تیر بزنم بهشون
هنر یا چیز دیگه دوس نداری؟ اگه چیز خاصی دوس نداری برو یه چیزی بخون سخت نگیر برو دانشگاه تو محیط دانش ...

مثلا چه شغلی آخه؟ هنرکه درامد ندارن

2706