2733
2739
عنوان

شوهرم منو هرروز میاره خونه مادرش

158 بازدید | 5 پست

دوروز پیش بزور منو آورد ،الان نزدیک خونشون بودیم گفت بریم نیم ساعت بشینیم البته نیم ساعتش سه چهارساعته شایدم شام بشینه 

منم دیشب پیام های شوهرم و مادرشو خوندم آنقدر مادرش به من فحش های بد داده بود و توهین کرده بود تاپیک قبلیم گفتم اصلا نمی‌خوام ریختشون ببینم موندم تو ماشین گفتم زنگ مهم دارم بعدش میام.

الان منتظرم بیاد یکساعته نیومده بیاد هم دعوا داریم آخه چقدر برم خونشون من چیکار کنم ننه اشغالشو که هرروز برم دیدن قیافه نحسشون کاش از منم خوششون بیاد جلو روم بام خوبن البته فقط مادرش پدرش ک جواب سلام نمی‌ده بعد پشت سر نفرینم میکنن و فحش میدن

بگید چیکار کنم خسته شدم بس ک اذیتم کردن خواستم سالی یبار فقط مناسبتا برم خونشون الان تو یه ماه شوهرم بزور دعوا و بحث تاحالا ده بار منو اورده

اخه چرا مادرش فحش داده بود توچت؟

بی فرهنگ ها خیلی متنوعند یکی حمام نمیکند یکی زباله میریزد یکی آلودگی صوتی ایجاد میکند یکی پروفایل و امضای سرتاسر توهین میگذارد  ولی همه یک وجه مشترک دارند آن ها "کتاب "نمیخوانند ......

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

به همسرت بگو خودش هر وقت خواست  بره به مادرش سر بزنه .

اگر دعوتت کردن شما هم برو .اگر دعوت نکرد ماهی یکبار بعد شام همراه همسرت برو .

سه ماه یکبار هم دعوتشون کن .

اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ
2728
امضات👏

بی فرهنگ ها خیلی متنوعند یکی حمام نمیکند یکی زباله میریزد یکی آلودگی صوتی ایجاد میکند یکی پروفایل و امضای سرتاسر توهین میگذارد  ولی همه یک وجه مشترک دارند آن ها "کتاب "نمیخوانند ......