2737
2739

ای خدا 😑

فقط 7 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
قد اسب بخون

لیسنینگشو چ کنم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   
امضاتو خیلی دوس دارم

فدات

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2738
شنبه امتحان زیست دارم  19 گفتار  الان دارن میبرنم مهمونی

باز تو رو مجبور میکنن بری من هرروز ۲۰صفحه حقوق تجارت میخونم تا ۶روز بایدتمومش کنم به جز اون ۴تا کتاب دیگه باید تا ۳۰خرداد بخونم تموم کنم🥺 امروز زود ترسم تموم شد رفتیم دور دور

خب بگو نمیام . مگه کولت میگیرن می‌برن ؟ برو تو اتاق در رو قفل کن بگو درس دارم . تا الان چند گفتار خو ...

به مامانم 

مامانمو بشناسی اینو نمیگی فقط به فکر خودشه 

2 گفتار حدودا 

1 فصل  که میشه 3 گفتار و اصن نخوندم باقیشو خوندم قبلا تا الان زیست زیر 19 و نیم نیومدن ببینم مامانم به چخم میده

دهم 

آرامش 🌱
2706