2733
2739
خیلی میترسم هم از امپول بی حسی هم از درد بعدش فکر میکنم دردش نسبت ب دندون پایین بیشتره

یدونه از پایین کشیدم امپول بی حسی رو کج میزد میریخت تو دهنم مزه خون و امپول 🤮🤮

وقتی ی چیز اضافیه چرا در میاد اخه

بعضیا حتی مجازی بودنشون هم به ادم ارامش میده                                مثل من 😌  با من بحث نکن ارامش بگیر🤣🤣🤣                  اقایون درخواست دوستی ممنوع⛔️❌️
نترس دردش همون امپوله 😂😂😂😂

از همون میترسم البته بعد کشیدن ک اثر امپول بی حسی هم تموم میشه دردش خیلی زیاده🤕

بعضیا حتی مجازی بودنشون هم به ادم ارامش میده                                مثل من 😌  با من بحث نکن ارامش بگیر🤣🤣🤣                  اقایون درخواست دوستی ممنوع⛔️❌️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه 

من پونزده سالگی پایین و بالارو باهم جراحی کردم نهفته بود تازه

اولین دلخوشی زندگیم💕مادرم💕پلان اول ؛ دیشب همه چیز به ‹ مو › رسید پلان دوم ؛ صبح معجزه شد و ‹ مو › پاره نشد ± دو ساعت بعد از معجزه ، مامانِ بی‌خبر از اتفاقات اخیر ، برای احوال پرسی زنگ زد و گفت : ‹ دیشب کلی دعات کردم💛'💎 ›دومین دلخوشی زندگیم💕 پدر و برادر جانم 💕 با قلب مهربونشون  و خوبی های بی منت 🌈🦋‌‌ سومین دلخوشی زندگیم اومدن مردی تو زندگیم که منو با تمام بچگیام بزرگ کرد 🌱و کنارش بدون هیچ ترسی خود واقعیمم🙃 .آدم امن زندگی من🫂❤️ می‌گفت هرچقدر دل‌چرکین باشم ازت ولی دوست‌داشتنت هنوزم به دریا وصله.💙 در دل و جان خانه کردی عاقبت ...❤️🌈 خدایا شکرت بابت همه چی 💛💛 
2728

نه اتفاقا دندون عقل چون ریشه ضعیف داره خیلی راحت در میاد

هر کس تمام حق الناس هایی که دیگران بر گردنش دارن ببخشه منو ریپلای کنه سه مرتبه توحید میخونم هدیه به امام زمان از طرف شما☘ با خدا معامله کنیم🌱
نه  من پونزده سالگی پایین و بالارو باهم جراحی کردم نهفته بود تازه

اووو چقد استانه دردت بالا بوده من یدونه کشیدم گریه میکردم تو مطب😬

برا من کامل نهفته نیست نصفش در اومده خیلیم درد میکنه

اتفاقا دندون بالا کشیدنش راحت تره . دردشم کم تره 

من جراحی کردم دو تا بالایی رو همزمان بخیه هم زدم یدونه مسکن هم نخوردم .

پایینی رو پیش یه دکتر دیگه جراحی کردم تا یک هفته دهنمو نمیتونستم باز کنم . 

دکتر خیلی مهمه حتما بپرس کارش خوب باشه 

2740

وای منم باید بکشم هر ۴ تا رو

ولی نهفته هم دارم 

دردم میره مث سگ میترسم

فقط 14 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
رونالدو با اون عظمت زن سبزه گرفته حالا تو هی بگو زن باید سفید باشه😒https://abzarek.ir/service-p/msg/1827411🌷🌷

من دوتا دندون عقل کشیدم یکیش وحشتناک درد داشت یکی اصلا یکی دیگه هم باید بکشم ولی می ترسم

فقط 12 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا خودت کمک کن 

دردش خیلی کمتر از آبسه است 

دیشب کشیدم عقل پایین رو

احمق‌ها به همین راحتی اداره می‌شوند  استالین دیکتاتور روسیهً ،خواست که برای او مرغی بیاورند او آنرا گرفت در حالیکه با یک دست آنرا میفشرد با دست دیگر شروع به کندن پرهای آن مرغ کرد مرغ از درد فریاد می زد و سعی می کرد از هر راه ممکن فرار کند. پس از پایان کار به یارانش گفت: "حالا ببینید چه اتفاقی می‌افتد" او مرغ را روی زمین گذاشت و چند دانه گندم جلوی او ریخت و از او دور شد همکارانش دیدند که مرغ بیچاره در حال درد و خونریزی او را دنبال میکند استالین با دانه‌های گندم ، مرغ را به هر گوشه از اتاق بسمت خود می‌کشید در همه این مراحل مرغ پی در پی ، او را تعقیب می‌کرد و قدم به قدم همراه او بود!!استالین گفت:مشاهده می‌کنید که مرغ با وجود تحملِ تمام دردهایی که من برای او ایجاد کردم؛ به دنبال من می‌آید  احمق‌ها به همین راحتی اداره می‌شوند!

هر ۴ تا کشیدم

عالی بود

کار دکترم محشر بود

البته نهفته نبودن

می شود این تن و این وطن باهم مهاجرت کنند؟با  آبادان و شیراز و تهران  ومازندران . با تمام بند بند این نقشه با تمام ذره ذره ی این خاک برویم یه گوشه دیگر دنیاو سرود زندگی خوانیم.بر فراز قله ی فردا !.

چند روز پیش کشیدم کج بود هشت تام بخیه خورد. دکتر میگفت درد داری بعد اینکه بی حسیت رفت ولی من کلا دندون دردای شدید ندارم. دکتر گفت من گفتم فردای جراحی میای میگی دارم میمیرم🤣 سر همین میگم فرد به فرد فرق داره.

ولی خب یه حسیه دیگه بخیه تو دهن

هیچوقت مردم را نمیفهمم اما باید یک جوری میان آن‌ها زندگی کنم...!                                                               اندک اطلاعاتی در اختیار دارم که حاصل خوندن و تحقیق کردنه.                                                                            فردی بشدت کنجکاو .                                                عاشق کتاب ، حیوانات ، فیلم ، کهکشان ، نکات پزشکی ، روانشناسی و در کل عاشق یادگیریم و از یادگیری استقبال میکنم.          
2706