2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من 12ساعت تو اب نمک میخوابمونم بعد در میاریم سیر پیاز ادویه میزنم میزارم چهارساعت دیگه بمونه بعدش در میارم پیاز سیر جدا میکنم تو قابلمه روغن و کره میریزم تا جای که کامل رو مرغ بگیره بعد یک استکارن اب میریزم میزارم با شعله مناسب بپزه  خیلی خوشمزع میشه

ابپز نمیکنن

باید از شب قبل تو اب نمک میخوابوندی بعد ادویه میزدی  بعدم با کره یا روغن زیاد سرخ کنی

اگه پور داری زنگ بزن شعبه کلبادی نژاد برات بیارن 

نداری همینو سرخ کن و مواد بزن بگو اسم شوهرت مثلا حامد گفته اینجوری کن

دفعه بعد اکبر جوجه میپزم

2740
برنج کته درست کن کم روغن.  همین روغن یا کره بریزید رو برنج انقد خوشمزه میشه

منظورم این بود که اینهمه روغن لازم داره بعداً دوباره برش می‌داری تو غذاهای دیگه استفاده میکنی؟ یا دور میریزی

منظورم این بود که اینهمه روغن لازم داره بعداً دوباره برش می‌داری تو غذاهای دیگه استفاده میکنی؟ یا دو ...

اگه فقط باروغن درست کنی هم خشک میشه هم روغن زیاد میبره تو اصلشم ابو روغن کره باهم میریزن تا هم سرخ و پخته شه.اون روغن باقی مونده هم میتونی رو برنج بریزی .من باهاش چیزا سرخ کردنی درست میکنم مثل کوکو سیب زمینی و اینا

از همه چیز خستم💔اکثر کامنتهای منو با لحن مهربون و بدون نیش و خشونت کلا بخون(⌒‐⌒)