2733
2734
کی گفته درس بخون قبول میشی ما آشناهای دورمون با بی پولی دکتر شد

نمیتونم . چون یادم نمیاد آخرین بار کی کنکور دادم . 

😑

دوباره شروع کنم کلی پول لازمه 😑

کرونا. قبل اومدن این ویروس کرونا سرما میخوردم در حد فجیع. اما با یه امپول ساده  خوب خوب میشدم . از وقتی کرونا اومد و گرفتم   هیچ امپول و دارو و سرم و دمنوش ها و.... اثر ندارن . هیچی واقعا . ۱۰بار دکتر میرم هیچی به هیچی . بعد یه عده میگن کرونا وجود نداره. خوبه که  قبل کرونا  سرما خوردگی های شدید داشتم وبا یه امپول خوب میشدم وگرنه مگه میشد قانعشون کرد کرونا وجود داره . 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اوه اوه  مال من ۶۵ و رد کرده  همونه همونننن

اره دیگه من امید ندارم درست بشه همش میپره سر مامانم الان تازه از ماها میترسه وگرنه تو جونی همش کارش کتک زدن مامانم بود الانم پیر شده با ننش مهربون شدن 

2731
برو دنبال کار و پوللل

کار کجا بود ؟  چند بار استخدامی ها اومد نوشته بودن فقط آقا 

کرونا. قبل اومدن این ویروس کرونا سرما میخوردم در حد فجیع. اما با یه امپول ساده  خوب خوب میشدم . از وقتی کرونا اومد و گرفتم   هیچ امپول و دارو و سرم و دمنوش ها و.... اثر ندارن . هیچی واقعا . ۱۰بار دکتر میرم هیچی به هیچی . بعد یه عده میگن کرونا وجود نداره. خوبه که  قبل کرونا  سرما خوردگی های شدید داشتم وبا یه امپول خوب میشدم وگرنه مگه میشد قانعشون کرد کرونا وجود داره . 
2740

من برا اینکه اون موقع هایی که دلم میخواست شبا تو بارون برم قدم بزنم خانواده نذاشتن باید کیو نبخشم؟ از کی عصبی باشم؟ 

حرف مردم؟ تعصب خانواده و ابرو؟ 

الان شوهرم اصرار که شبا بریم قدم بزنیم ولی دیگه حسش نیست

ALireza,avaیه صلوات برام میفرستی؟  .خدا صدبرابر کمکت کنه..آقایون راضی نیستم تاپیک منو بخونید یا نظر بدید. 
من برا اینکه اون موقع هایی که دلم میخواست شبا تو بارون برم قدم بزنم خانواده نذاشتن باید کیو نبخشم؟ ا ...

اخ اخ حرف منو زدی

تابستونا دلم میخاست بیرون برم انرژی داشتم 

انقد نزاشتتتت تعصب بیجا

الان که آزادم فقط دلم میخاد خونه باشممم

چه ربطی داره مسخره فک کردی دغدغه خودت دیگه خیلی بزرگه و مال بقیه الکیه؟ بیابرو بابا 

بی ادب 

باهات درست صحبت کردم 

نه مثل اینکه واقعا چیزی که دیدی روت تاثیر گذاشته

خودت بیا برو