2752
2734
عنوان

جنسیت بچه دوم

| مشاهده متن کامل بحث + 567 بازدید | 58 پست
مادرمم همینو میگه ولی به خودم میگم آخه چرا پس این همه سال آرزوی دخترروداشتم تازه اوایل بارداری م یه ...

ان شاالله بحق ضامن آهو حاجت روا باشی. نگران نباش ذکر بگو خداروشکر کن

مادرمم همینو میگه ولی به خودم میگم آخه چرا پس این همه سال آرزوی دخترروداشتم تازه اوایل بارداری م یه ...

عزیزمممممم

منم دق میکنم آخر با این ارزوی براورده نشده.. خاهرم بارداره ی دختر و ی پسرم داره این یکیم دختره.... زنداداشم دختردارشد... فقط من... 

فقط 18 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پرستو رحمانزاده.تهران.کجایی اخه تو گمت کردم 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

من یه دختر دارم و الان باردارم تو ان تی گفت شبیه دختره و احتمالا دختر باشه ۱۶ هفته هم دکتر خودم گفت ...

حالتو درک میکنم شوهرمن که از وقتی باردارشدم هیرمیگه تومادرخوبی نیستی ما نباید بچه دارمیشدیم😭😭

من یه دختر دارم و الان باردارم تو ان تی گفت شبیه دختره و احتمالا دختر باشه ۱۶ هفته هم دکتر خودم گفت ...

اخه دوتا خاهر بدرد هم میخورن و دوتا دختر قشنگ ترین ترکیبه... چرا ناراحتی ای خدا چرا من جات نیستم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2731

عزیزم این حالاتت بخاطر بهم ریختن هورموناته خوب میشه 

ولی اینکه شوهرت اخلاقش خوب نی یا که بعد زایمان کمک نمیکنه باید درست بشه 

منم قبلا دوست داشتم خدا بهم یه پسر یه دختر بده تا دوتا نعمتو داشته باشم 

بچه اولم پسر شد گفتم دومی دختر میارم 

من دوتا بچه پشت سر هم خودم میخواستم 

کلا دوتا بچه میخواستم و مثل شما توان سومی و شرایط سومی رو ندارم 

ولی دومیمم پسر شد پسر بزرگم الان ۳ سال و ۴ ماهشه پسر کوچیکم ۱۱ ماهشه بخدا دنیامن همه زندگیمن زندگیم با این دوتا کامل و کامل تر شد 

الان که این دوتا رو میبینم میگم دوتا یه جنس باشه  برا بچه ها بهتره همو بهتر درک میکنن باهم دوتا پسرا بهتر بازی میکنن 

اسباب بازیاشون مشابه هم هست 

دوتاشون پسرن اخلاق و رفتارشون مثل همه یه مدت سخت هست چون پشت سرهم هستن کوچیکن ولی خب خدا کمک میکنه میگذره 

سعی کن دیگه به خودت زندگیو تلخ نکنی 

حتما قسمتتمون این بوده خدا بهمون پسر بده 

قول همسرم حتما لیاقت دختر دار شدن نداریم 

عشق کن زندگی واقعی رو با پسرات تجربه کن عزیزم    

دست و پا گر بشکند با نسخه درمان میشود/ چشم گریان هم دمی با بوسه خندان میشود/ ای خدا هرگز نبینم بشکند قلب کسی/ دل شکسته باطنش از ریشه ویران میشود....دِل مَرَنجان که زِ هَر دل بخدا راهی هست ....چه زیبا گفته مولانا : تا نباشد امر حق برگی نیفتد از درخت 

منم تو شرایط شما بودم تازه من ناخواسته باردار شدم و قرص هم خریدم سقط کنم

باز لحظه اخر پشیمون شدم

فقط شانسی که اوردم جنسیت مورد علاقم شد و یکم دلگرم شدم

الانم هی دچار تردید میشم که چرا نگه داشتم باز میگم خدایا ببخشید 

فقط 13 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
حالتو درک میکنم شوهرمن که از وقتی باردارشدم هیرمیگه تومادرخوبی نیستی ما نباید بچه دارمیشدیم😭😭

‌ولش کن شوهر منم میگه بیچاره اون بچه که تو شکم تویه چون هیچی نمیخورم و هی لاغرتر میشم 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اخه دوتا خاهر بدرد هم میخورن و دوتا دختر قشنگ ترین ترکیبه... چرا ناراحتی ای خدا چرا من جات نیستم

ای خد منم دوست داشتم دوتا پسر داشته باشم

قشنگترین ترکیب‌ها از نظر  آدما متفاوته . برا من همون قدر مهمه که پسر باشه که شاید برا شما کمتر . باور کن از آن تی تا حالا همش تو تایپیکهایی میگردم که جنسیت بچه رو اشتباه گفتن 

هرکی جنسیت بچشون رو اشتباه گفتن همش رو میکنم به خدا که خدایا کاش منم اشتباه باشه . ولی درپایان میگم خدایا مطمئنم ولی تو اونی رو بده که صالح و سالم باشه

الان چندسالشونه؟ سختت نیس؟ اذیت نمیکنن؟ من خیلی از پسرداری و تربیتشون میترسم

شیطنت که خیلی خیلی زیاد.یکی دو ساله یکی هشت ساله

یعنی چی که ما انسان را در رنج آفریدیم و زندگی او مملو از رنج‌هاست؟می‌خوام صد سال سیاه نمی‌آفریدی  
ای خد منم دوست داشتم دوتا پسر داشته باشم قشنگترین ترکیب‌ها از نظر  آدما متفاوته . برا من همون ...

مث من... 

راس میگی میفهمم... 

من وقتی دخترمو گفتن دختر توی سونوگرافی انقد گریه کردم اوایل حاملگی هم خاب دیده بودم ک دختره ولی نموند... 

وای ک اگر راحت بود میرفتم ی نوزاد دختر میاوردم براخودم 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کاش برای منم مورد علاقه م میشد خیلی حالم داغونه

به این فکر کن دو تا داداش هم بازی و پشت هم میشن

من پسرم چهارده سالشه اگه پسر هم بود براش فرقی نداشت ولی شما چون اختلاف کمی بینشون انداختی مطمینا کلی بدرد هم میخورن

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مث من...  راس میگی میفهمم...  من وقتی دخترمو گفتن دختر توی سونوگرافی انقد گریه کردم اوای ...

امیدوارم خدا بهترینهارو برات رقم بزنه . دعا میکنم آرامش و دل خوش نصیبت بشه

درنهایت هیچ کدوم برا آدم نمیمونه فقط خدا همه رو عاقبت به خیر کنه

برام دعا کن سه شنبه انومالی دارم هنوز هم امید دارم ان تی اشتباه باشه و پسر باشه

2706