2752
2734
عنوان

جنسیت بچه دوم

| مشاهده متن کامل بحث + 491 بازدید | 58 پست

خدایا چی میشد این تاپیکو من میزدم

چی میشه اینی ک تو دلمه پسر باشع

ازبس شوهرم گفته سقط،سقط دست وپام میلرزه

توروخدا زنای باردار دعا کنید خدا بهم یدونه پسر بده راحت شم

فقط 25 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ماییم ک بی هیچ سرانجام خوشیم
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ببین من کامل برعکس تو بودم بچه اولم دختر بود دوست داشتم دومی پسر باشه تجربه هر دو را داشته باشم بخصوص که شوهرمم تک پسر بود ولی دختر شد اوایل خیلی ناراحت بودم حتی براش چیزی نخریدم امی داشتم دوباره سونو برم بگه اشتباه شده پسرِ  ولی اشتباه نبود چندماه طول کشید حتی روزای اول دنیا اومدنش یا میرفتم لباس بخرم لباسای پسرونه را نگاه میکردم ته دلم دوست داشتم اونا را میتونستم بخرم ... ولی کم کم خودم را قانع کردم خدایی که دختر داده بلد بود پسرم بده لابد صلاحم در این بوده .. و خودشم عشقیههه عشق الان نمیتونم تصور کنم نبودش را .. 

الان اکثر اونایی ی دختر دارن ی پسر بهم میگن برای بچه ها خیلی بهترِ زبون هم را بهتر میفهمن هم جنس باشن .. میگن ما دخترمون تنها بزرگ شد پسرمونم تنها چون زبان مشترک زیادی نداشتن 

2731
شما چقدر خوردی؟  چند بار؟  تاثیر نداشت   من که دیدم همینجا هر کسی خورده پسر بارد ...

نه برا من تاثیر نداشت من فقط دوسه دونه خوردم یادمه نیست چه موقعی بود

از من میشنوی رژیم سرخود نگیر برو زیر نظر یه دکتر زنان مجرب  نه دکتر زنانی که هیچی حالیش نیست

دختر خوب از بارداریت لذت ببر  به دنیا که بیاد از این فکرات بدت میاد

الانم بدم میاد عزیزم دست خودم نیست هی میگم خدایا یعنی من دختر نداشته باشم توی این دنیت؟ بعدمیگم خدایا بچه م سالم باشه اصلا مخم تاب برداشته😔

الانم بدم میاد عزیزم دست خودم نیست هی میگم خدایا یعنی من دختر نداشته باشم توی این دنیت؟ بعدمیگم خدای ...

میفهمم عزیزم 

آدم دلش میخواد هر دو جنس رو داشته باشه ولی اصلا نا امید نشو سنی نداری که 

ایشالله مشکلاتت حل میشه تحت نظر دکتر یه دخملم میاری

منم همون ماه و ماه‌های قبل چندین بار خوردم ولی برا من تاثیر نداشت چند بار خوردی؟

دوهفته ی روز در میون

فقط 20 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پرستو رحمانزاده.تهران.کجایی اخه تو گمت کردم 
منم تا حالا نخوردم   اینهمه تحقیق داشتم یادم نبود بخورم  مهمه؟‌   الان رفتن دکتر برا ...

بزن گوگل بخون بنظر من ک خودم و شوهرم خوردیم پسر شد وگرنه با نزدیکی زیادی ک داریم پسرمیشد

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بزن گوگل بخون بنظر من ک خودم و شوهرم خوردیم پسر شد وگرنه با نزدیکی زیادی ک داریم پسرمیشد

دخترمیشد اشتباه نوشتم ویرایشم نمیشه 😁

1
5
10
15
20
25
30
35
40

شاید اگر دختر بود برای شما بهتر بود ولی اینک پسره برای بچت بهتره دوتا پسر با هم عالیه هیچوقت تنها نیستن تو همسایگی ما دوتا برادر هستن با اختلاف سنی کم میبینم حسرت میخورم اخه پسرم همون سن و سال ولی تنهاست

خونده بودم  ولی فکرشو نمیکردم اینقدر موثر باشه    ببخشین گفته خانم بخوره  شما چرا به شوهرتون دادی؟  چقدر خوردی؟ چند ماه  ؟ 

خونده بودم  ولی فکرشو نمیکردم اینقدر موثر باشه    ببخشین گفته خانم بخوره  شما چر ...

ب ما دکتر داد شوهرم قارچ پوستی گرفته بود دکتر گفت همسرتم بخوره 

1
5
10
15
20
25
30
35
40