2733
2739

خانواده شوهر روز عروسی ادم حسابم نکردن ۱۰ سال بعد دیدم خواهرشوهر گریه میکنه میگه میخوام جدا شم خانواده شوهرم آدم حسابم نمیکنن 

خدا جون یا زودتر درستش کن یا جونمو بگیر راحتم کن دیگه طاقت ندارم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

یه نفر یه جایی اینکارو کرد من همین حالا تو همین لحظم دارم به یادش گریه میکنم اونم خیلی وقته تاوانشو داده و هنوزم نتونسته خودشو نجات بده ولی این واسه درد من کافی نبود 

تو خوبی!!! 
اره  یه حرفی بهم زد که سوختم  طول کشید اما الان جوری که انگار همون حرف رو خدا براش داد&nbs ...

میشه بگین چی بود؟ بعدش چی شد

سلامتي،ارامش، شادي، عشق و احترام؛ثروت

شوهرم گفت کچل شدی ک همه موهات ریخت ب شوخی گفت ولم من دلم خیلی شکست جوری ک گریه ام گرفت چون بخاطر مشکلات هورمونی بود از اول ک اینطوری نبودم وقتی باهاش عقد کردم ی خرمن مو داشتم ی ماه نشد ک شکایت میکرد از ریزش مو الان کف سرش مشخص رو ب طاسی میره کم کم ولی خب واسه مردا فرقی نمیکنه نهایتش کاشت میکنن

2738

کلا دلم پلاستیکه نمیشکنه 

ولی وقتی بلایی سر کسی میاد میترسم 

میگم خدایا من بخشیدم شما هم ببخش 

چون حساب میکنم اگر خدا با خودم هم اینجوری تا کنه بد میشه

بله  پروفایل خودمم        اسم کاربری من اسم یه تناقض هست که اسمش رو از فیلسوف فرانسوی آقای ژان بوریدان گرفته.به موقعیتی میگن که فرد بین دو انتخاب عقلانی یا عقلایی گیر میکنه و غالبا انقده بین انتخاب ها تعلل میکنه که هر دو فرصت از دست میره . همه ما توی زندگی بارها توی این موقعیت بوده ایم و تجربه اش کرده ایم. 
یه نفر یه جایی اینکارو کرد من همین حالا تو همین لحظم دارم به یادش گریه میکنم اونم خیلی وقته تاوانشو ...

وای ببخشید ... درک میکنم منم زخمی به قلبم خورده که نمیدونم اروم میشه یا نه ... فقط سعی میکنم فراموش کنم

به خدا میگم حتی نمیحام‌تاوان دادنش ببینم شاید دعام درست نباشه

شاید خدا نشون داد و یکم دلم اروم گرفت نمیدونم .... 

خانواده شوهر روز عروسی ادم حسابم نکردن ۱۰ سال بعد دیدم خواهرشوهر گریه میکنه میگه میخوام جدا شم خانوا ...

عجب ادمایین 

خیلی جاها اما  من همیشه منتظرم  خودشون و رفتارشون درست کنن و آدم های خوبی  بشن ...

اگر خواستید تاپیک آخرمو ببینید اگر حاجتی دارید

آقایون به هیچ وجهه در تاپیک های بنده حضور نداشته باشند کامنت نذارند لایک نکنند ریپلای نکنند.در جایی ام کامنت میذارم اصلا لایک یاریپلای نکنید
شوهرم گفت کچل شدی ک همه موهات ریخت ب شوخی گفت ولم من دلم خیلی شکست جوری ک گریه ام گرفت چون بخاطر مشک ...

وای خدایا.... یبار یکی‌میگفت مدرسه ای بودیم یکی هربار منو میدید میگفت دماغت بزرگ شدی عمل کن 

دوستم بزرگ شد دماغش به فرم صورتش میومد ولی اون هم کلاسیش تصادف بدی کرد بینیش بد شکست و مجبو  ب جراحی شد

2706