2733
2734
عنوان

هیچ جا اندازه آموزش پرورش و فرهنگیان انقد گدا نیست

| مشاهده متن کامل بحث + 1639 بازدید | 111 پست
شما حتما حق التدریس هستی که حقوق نگرفتی تا الان وگرنه استخدامی ها حقوقشون هرماه دارن

خیر رسمی ام دانشجو ام و بزور رفتم سرکلاس بدون حقوق

All I need is the feeling of being real

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

عزمزمه ان شاءالله قبول بشی من کلا کمتر کسی رو دیدم مخصوصا خانوما که شاغل باشن و از کارشون راضی باشن ...

ممنونم

درسته. خارج از جنبه مادیش علاقه هم مطرحه ک من خیلی ب معلمی علاقه دارم

2731
معلم غیر انتفاعی بودی؟ میگم اگه خانوما پایه پنجم درس میدن..پس دیگه چرا این همه مرد استخدام میکنن..و ...

نه دولتی ، عقل ندارن که ما رو میفرستن پسرونه

عزیزم اسی شرایطش فرق داره. ایشون دانشجوعه.  شما میخوای استخدام بشی، قضیه متفاوته

قبل از اسی هم یکی راجبش تاپیک زده بود ن تنها ناراضی بود بلکه کاربرا کلی ب معلما توهین کردن.عجیبه واقعا😁

بله وقتی تهعد بدی به اینا همه چی ممکنه یه قانونی پیدا میکنن پول بگیرن ازت

اینجوری نگو عزیزم 

شما اول راهی 

البته این یه پیشنهاد دوستانه است

از کارت لذت ببر 

فکرکن دانشگاه فرهنگیان کنارش باید طرح بگذرونی توی مدارس 

نزار بهت سخت بگذره وفکروخیال اذیتت کنه

خدایی که دغدغه ی از دست دادنت را ندارم؛ دوســـــــتت دارم💚
من میخواستم شرکت کنم کنکورشو  پس چرا دوستم دانشجوی تربیت بدنیشه همین پارسال قبول ش میگه پایه ۸ ...

دانشگاه کسری زیاد داره کامل حقوق بدن آخرش بدهکار میشی

خب سخت نیست اینجوری کتابو کامل بخونی؟  من سوالات همیشه میخونم حالا 20 عالی نه در حد قبولی نیار ...

شما احتمالادانشگاه رو میگی ک من خودم هم شب امتحانی بودم

ولی ازمون اموزگاری ک اسفند ماه برگزار شد من از چندین ماه قبلش نشستم خوندم دو سه بار تونسم مرور کنم تست کار کنم حتی جزوش رو هم خوندم

کلا راضی بودم از عملکردم ولی مثل اینکه همه ناراضی ان ازین شغل😅🤦🏼‍♀️