2733
2734
عنوان

هیچ جا اندازه آموزش پرورش و فرهنگیان انقد گدا نیست

| مشاهده متن کامل بحث + 1639 بازدید | 111 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
ده تومن که این ماه دو تومنش و دادن قبلشم چهار تومن ، هم دانشجو ایم هم سرکار باید بریم زوری 

اول راهی عشقم

مامان من بازنشسته سال ۹۳هستش 

معلم ابتدایی 

با ۳۰سال سابقه کار که ۱۳سال تو روستا بوده

امسال با افزایش حقوق تازه شده ۱۳میلیون

فقط حیدر (ع) امیر المومنین است ❤️🖤🇮🇷شهر بوی غم میده، مردم انگار حال و حوصله ندارن، اما... این نیز بگذرد ...چند وقت بعد هممون به شرایط جدید عادت میکنیم ، بعد حاج قاسم ، بعد مترو پل و پلاسکو ، بعد کشتی سانچی و سانحه هواپیما و کوه زاگرس ....و بعد از هزاران بعدها...چطور عادی شد و برگشتیم به زندگی ؟این روزا هم میگذره، روزای جدید ، سال جدید و همه چیز فراموش میشه انگاری که از اول چیزی نبود، هرچند که من واقعا جگرم سوخت😔هر چند که این هم خواست خداست ، ما ملت صبر و استقامتیم، ما ملت شهادت و شهید پروریم ، ما ملت عزادار محرم های حسین (ع) و ملت شاد جشن عید غدیر ، عید امامت علی (ع)هستیم 🌷نژاد پرست نباشید اما وطن دوست باشید 🇮🇷🇮🇷الهم عجل الولیک الفرج به حق امام رئوف علی ابی موسی الرضا (ع) و مادر بزرگوارشون حضرت زهرا (س) 🇮🇷 ایران من تسلیت🖤
والا من اینجا رو میبینم از این آدم ها بیشتر میترسم یه مشت تنگ نظر که چشم دیدن هیچ کسی رو ندارند والا ...

پس کی به بچه ها آموزش بده ؟

من نمیدونم چرا حرف بقبه انقد مهمه برای معلم ها بیخیال باشید بابا شما هم مثل همه شغلا سختی خودتون رو دارید و حقوق میگیرید هیچ کاری راحت نیست 

برای همه آرزوی آرامش دارم  ....در قضاوت کردن احتیاط کنیدزمین به طرز عجیبی گرده تجربش میکنی خودت نه عزیزت دیدم که میگم .............من وفادارترین آدما رو دیدم که خیانت کردن.باهوش‌ترین آدما رو دیدم که فریب خوردن.صادق‌ترین آدما رو دیدم که دروغ گفتن. مهربون‌ترین آدما رو دیدم که دل شکستن. قوی‌ترین آدما رو دیدم که کم آوردن.بالغ‌ترین آدما رو دیدم که بچگانه رفتار کردن.و از همه‌ی این‌ها متوجه شدم هیچ بد و خوب مطلقی وجود نداره، همه ممکنه اشتباه کنن و هیچ چیز از هیچ کس بعید
بابا چرا من زمانی ک یکسال نشستم برا آزمون آموزگاری خوندم و الان دقیقا یکی دو روز دیگه نتایج میاد و ا ...

عزمزمه ان شاءالله قبول بشی من کلا کمتر کسی رو دیدم مخصوصا خانوما که شاغل باشن و از کارشون راضی باشن همه میخوان بگن ما خیلی زحمت میکشیم ولی حقمون نمیدن

بابا چرا من زمانی ک یکسال نشستم برا آزمون آموزگاری خوندم و الان دقیقا یکی دو روز دیگه نتایج میاد و ا ...

عزیزم اسی شرایطش فرق داره. ایشون دانشجوعه. 

شما میخوای استخدام بشی، قضیه متفاوته

وقتی به این فکر میکنم که یه عده از آدما وااااقعا فاقد درک و فهم و شعور هستند، خیییلی از این دنیا میترسم.     آقایون، درخواست دوستی ندید. و از این کارِتون خجالت بکشید.            یک نکته برای همه ی عزیزان: لزومی نداره همه جا عقده ای بودنتونو جاااار بزنید (خطاب به هرکس که عقده ایه و با عقده هاش دیگرانو آزار میده)                      کاربر جدید نیستم دوستای گلم