2733
2739
عنوان

كيا فقط پسر دارن بياين لطفا

| مشاهده متن کامل بحث + 633 بازدید | 62 پست

نه با نظر شما مخالفم. همین پسر ها ممکنه دستت رو بگیرن و نمونش رو دیدم و دخترشون برعکس خیلی عفریته بود.

در کل به عنوان مادر نباید انتظاری از اون ها داشته باشیم که در آینده در پیری مواظب ما باشن.

خودم برای آینده و پیری برنامه دارم تا پسرم اذیت نشه ولی اگه به میل خودش کمکم کنه استقبال می کنم.

تا الان هم که دوست خیلی خوبی بوده و اصلا باعث نمیشه حس کنم دختر کم دارم. چون روحیش لطیف هست. 

من دو تا دختر دارم پسر ندارم . والا بنظرم هیچ فرقی بینشون نیست . مهم اینه بچه رو خوب تربیت کنی . خدا عمر با عزت به هممون بده محتاج بچه هامون نشیم . تا اون موقعم خدابزرگه از الان نشستی حرص چیو میخوری؟ 

حالا حموم نتونه ببره پرستار که میتونه برات بگیره . اصلا چیزی نیست که فکرتو درگیر کنی. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چه حرفهایی میزنی واقعا

دختر پسر نداره. بچه رو باید درست تربیت کرد

بابای من تا آخرین لحظه عمر مادربزرگم ازش مواظبت کرد از،خرید بگیر تا دکتر بردن در حالی که عمه هام ماهی دوسه بار بهش سر میزدن

خدای مهربونم خیلی خیلی دوست دارم ممنون برای تک تک معجزاتی که تو زندگیم میبینم. من یه زن سرحال و قوی هستم که تمام قد پای زندگیم ایستادم😍😍 تو من رو به جشن زندگی دعوت کردی و روا نیست که در این جشن لحظه ای ناشاد باشم
خدا نکنه افتاده بشی گلم  این چه فکریه میکنی  من اگه دختر هم داشتم و افتاده میشدم اجازه ن ...

خوب چيكار ميكردي؟كي كاراتوميكرد؟من با چشمام ديدم پدرم ٨ماه افتاده بود خوب داداشام و خواهرم مثل گل نگهش داشتن خواهرم مجرد بود با تمام وجود ازش نگهداري ميكرد الان خوشبخته بي نهايت دعاي پدرم پشتشه همه ميگن .ميترسم خيلي

2728
وا يعني چي خوب پدر و مادر چه گناهي دارن غير اونا كيو دارن اگه بچه به داد اونا نرسه چيكار كنن

اوني كه بچه نداره چيكار كنه پس؟

متاسفانه جوري بار اومديم كه هميشه يكي بايد مسئوليتمونو به عهده بگيره يا پدر مادر يا همسر يا بچه!

اوني كه بچه نداره چيكار كنه پس؟ متاسفانه جوري بار اومديم كه هميشه يكي بايد مسئوليتمونو به عهده بگير ...

امروز شنيدم همسايه مادرم كه بچه دار نميشد و ٨٠شده بود و بچه هاي شوهرش گذاشتن سالمندان سكته كرده بود دلم اتيش گرفت حالا اون هوشياري نداره مهم نيست ولي اگه ادم هوشيار باشه و بچه هاش اينكارو بكنن

من الان باردارم‌م جنینم پسره قصد دارم‌چند سال دیگه که یکم بزرگ شد و حداقل شیش سالش شد دومی‌رو دختر ا ...

شما از كجا سفارش ميدين كه ميتونين جنسيتي كه ميخواين و به دنيا بيارين😁😁

2738

اشتباه كردم عزيزم خونواده همسرم به شدت پسر دوست بودن منم روز تخمك گذاريم اقدام ميكردم پسر شد الان كه خدا راهشو ياد داده

روز تخمک گذاریتو مشخص کنی  بدنتو قلیایی یا اسیدی کنی دیگ دست خودته دختر بیاری یا پسر البته همش خاست خداست

فقط 18 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
امضای خدا پای تک تک آرزوهاتون❤🎈
واقعا؟؟افتاده شده بودن يا سالم بود مادربزرگاتون

افتاده نبود

اما سال های اخر همش بستری میشد باز یه مدت خوب بود

پدرم هر روز و هر روز بهش سر میزد خرید میکرد شب ها تا وقتی خوابش ببره پیشش بود ‌ ...

میخوام بهت بگم هیچ کدوم از،عمه هام این کارا رو براش نکردن. خودمم پسر دارم و بسیار از داشتنش خوشحالم. چون بچه باوفا پسر دختر نداره که

خدای مهربونم خیلی خیلی دوست دارم ممنون برای تک تک معجزاتی که تو زندگیم میبینم. من یه زن سرحال و قوی هستم که تمام قد پای زندگیم ایستادم😍😍 تو من رو به جشن زندگی دعوت کردی و روا نیست که در این جشن لحظه ای ناشاد باشم
خوب چيكار ميكردي؟كي كاراتوميكرد؟من با چشمام ديدم پدرم ٨ماه افتاده بود خوب داداشام و خواهرم مثل گل نگ ...

زیر نظر بچه هام پرستار میگرفتم 

منم پدر و مادرم مریض بودن خواهر برادرام مثل پروانه میچرخیدن دورشون

بیا یه چیز بگم یکی از فامیلهای ما پنج تا دختر داره الان افتاده ست یه دفعه گفتن داره میمیره گذاشتنش جلو قبله بعد پسرش خونه نبود اومد به مادرش غذا داد مادره بلند شد نشست بنده خدا از گرسنگی اینجوری شد 

هر کس به اندازه ی سطح شعور و شخصیت خودش صحبت میکنه ،کلماتی که از زبان جاری میشن نشانگر شخصیت شماست پس قبل صحبت کردن کمی تأمل کنید
امروز شنيدم همسايه مادرم كه بچه دار نميشد و ٨٠شده بود و بچه هاي شوهرش گذاشتن سالمندان سكته كرده بود ...

ميليونها نفر هم بچه ي واقعيه خودش حالا يا دختر يا پسر اينكار و ميكنه!

من فقط يه پسر دارم وظيفمه يه مقدار پولي بذارم كه تو زمان پيري و بيماري من و ببره همينجور جاها كه ميگي 😁 ناراحت كننده هم نيست بچمو انسان بار بيارم رسالتمو كامل كردم حالا تو خانه ي سالمندان بميرم خيلي بهتره تا يه ثانيه سربار كسي باشم😁

الان دیگه دخترها مستقل شدن، کار میکنن و خارج میرن و درس میخونن، مثل قدیم نیست که بیاد بشینه ور دل مامان الان اگه دوکلمه زیاد حرف بزنی نیگن ای وای بس کن سرمون رفت، من دیدم مادری که دوتا دختر داشت و تو مریضی و پیری پسرش بهش رسید 

من از سال ۸۸ عضوم فقط کاربری قبلیم رمزش رو گم کردم  
2706