2737
2739
عنوان

واقعا شهر غریب خوب نیست❌

288 بازدید | 39 پست

گاهی با خودم فک میکنم اونا ک خارج زندگی میکنن چطور پس؟ 

ولی واقعا سخته بدون هیچ دوستی بدون هیچ خانواده ای شهری ک برات اگ هزار سالم بگذره غریبه تو ب غریبه تو اون شهر 

خیلی سعی کردم دوست خوبی پیدا کنم ک از نظری همسو باشیم واقعا نشد ... هرچی میگذره معایب زندگی تو شهر غریب برام بیشتر به چشم میاد .... درسته مزایا هم داره ولی بهتون میگم اگ خواستید ازدواج کنید حتما خوب فکر کنید ...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من شهر غریب ازدواج کردم و خیلییییییییی راضیم خیلییی

هلوووو🐅 یک عدد ENTP مجادله گر هستم🗣️⚔️🛡️ باهام کار نداشته باشی کاریت ندارم گلم😁❤️ عشق سفرررررر⛱️🧳تبدیل کننده کراش به دوس پسر و دوس پسر به شوهر در کسری از ثانیه✌🏻😎 25 ییرز اولد🐧عاشق کتابم ولی نه رمان عاشقانه چرت📖پابجی پلیر و کالاف پلیر🎮♟️عاااشق ورزشم🏊🏻‍♀️🚴🏻‍♀️🤾🏻‍♀️مربی هستم🤸🏻‍♀️⛹🏻‍♀️دانشگاه تهرانی ام🎾🥇مسلط به زبان انگلیسی و المانی🇬🇧🇩🇪 عاشق سوئیسم🇨🇭🔎 و 4 سال دیگه اونجام. 5 سال دوحه بودم🇧🇭 کارای دیگه هم میکنم که بماند بگم لو میرم😁🤑🤩 عاشق فیلم the Lord of the Rings ام🧙🏻‍♂️ دوست آن است که گیرد دست دوست👥💕 خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است🌠⚡

صددرصد باهات موافقم

تو دوران دانشجویی شهر غریب بود م و به نظرم اصلا خوب نیست

خدای مهربونم خیلی خیلی دوست دارم ممنون برای تک تک معجزاتی که تو زندگیم میبینم. من یه زن سرحال و قوی هستم که تمام قد پای زندگیم ایستادم😍😍 تو من رو به جشن زندگی دعوت کردی و روا نیست که در این جشن لحظه ای ناشاد باشم

موافقم منم به خاطر همین همه چیو بهم زدم:/

همونقدر که مستربین عروسکش و دوست داشت دوست دارم 🧸💕 من خودمو دوست دارم چون اولین قانون زندگیم برای پیشرفت اینه که اول خودمو دوست داشته باشم، خودمو دوست دارم با اخلاق تندم ، با بی حوصلگیم ، با سخت گیریم ..   خودمو دوست دارم چون انقد قویم که بادی به هر جهت نباشم 😉 با بالا رفتن سن هیچ تاثیری در سطح شعور ندارع، نهایتا یه بیشعور پیر میشی که فکر می‌کنی هر چیزی که بقیه میگن باید به خاطر سنت قبول کنن و احترام بزارن! طبیعت هوشمنده♻️  *درخواست ندین قبول نمیکنم 
2740

عزیزم غصه نخور امیدوارم راهی باز شه برید شهر خودتون

میشه این تاپیک منو گزارش بزنید

https://www.ninisite.com/discussion/topic/10305710/%d8%a8%d9%86%d8%b8%d8%b1%d8%aa%d9%88%d9%86-%d8%a7%db%8c%d9%86-%d9%be%d8%b3%d8%b1%d9%87-%d9%87%d8%af%d9%81%d8%b4-%da%86%db%8c%d9%87?postId=335846396

جواب ریپلای نمیدم مگر اینکه مودبانه و منطقی باشه🙂.      👧 یه دختر ۲۳ساله ک عاشق کتاب خوندن📖،موسیقی گوش کردن🎧و عکاسیه📸///💖🌱عاشق خدامم خیلی مراقبمه

حالا تو میگی بدون دوست و خونواده ، من خونوادمم پیشمن ولی توی قم زنرگی میکنیم و خودمون اصالتمون شیرازی و لحجه داریم ، از عوض کردن لحجمون بگیر تا اخلاقامون با جامعش ، خیلی سخته بخوای شهرتو ول بدی و بیای تو شهر غریب اونم جایی که همشهریتم توش کم میبینی 

2706