2737
2734
عنوان

این دیگه از کجا اومد😭😭😭

189 بازدید | 6 پست

باردارم از دیروز گلو‌درد شدم امروز رفتم دکتر بهم شربت و استامینوفن داد فقط..همش تب میکنم تب هم میارم پایین شر شر عرق میریزم دیگه جون ندارم😭😭😭نمیدونم چکار کنم

فقط 16 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه واسه سلامتی تو دلیم صلوات بفرستی؟ خدایا تو دلیم رو خودت سالم و سلامت حفظش کن🤰🏻
یه چیز مقوی بخور خوب میشی یکم تحمل کن

گلو‌ دردم هیچی از گلوم پایین نمیره فقط یه کم سوپ میخورم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه واسه سلامتی تو دلیم صلوات بفرستی؟ خدایا تو دلیم رو خودت سالم و سلامت حفظش کن🤰🏻

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من چند روز مریضم برای گلو درد فلوسیپ استفاده کردم عالی عالی عالی جواب داد گلو دردم تو دوبار مصرف خیلییییییییییی بهتر شده فقط الان اسیر بدن دردم

از داروخانه بپرس اگه برای خانم باردار ضرر نداره شما هم استفاده کن

پروانه پشت پیله اش حس کرد راهی هست و رفت شاید به راه بسته هم باید امیدی بست و رفت
شاید حساسیته دارو حساسیت نداد؟

نه ویروس گرفتم فکر کنم😭😭😭

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من چند روز مریضم برای گلو درد فلوسیپ استفاده کردم عالی عالی عالی جواب داد گلو دردم تو دوبار مصرف خیل ...

فکر نکنم بتونم استفاده کنم

1
5
10
15
20
25
30
35
40