2737
2734
عنوان

وقتی جاری جدید آوردین ...

| مشاهده متن کامل بحث + 844 بازدید | 51 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

با منم همین رفتارو دارن چندسال پیش بردارشوهرم دخترعموشو عقد کردن خانواده شوهرم اینقد تحویلش میگرفتن هواشو داشتن خیلی بین ما فرق میذاشتن  ولی طلاق گرفت اونم 

منم دو سه ماهه دیگه نمیرم اینجا شهر غریبم هستم دلم میخواست باهاشون صمیمی باشم بعضی روزا برم ولی نشد دیگه 

هر کی دوست داشت بگه براش آیه آلکرسی بخونم 
حتما شوهر اونو بیشتر دوس دارن یا ازش حساب میبرن

کلا دوتا پسر دارن و هردوشون رو دوس دارن. اخه میدونی اون جاری، دیگم خیلی بیشتر خودشو فدای شوهرش و خونه کرده و بیشتر از من کار میکنه خونه مادرشوهرم و بیشتر حرف میزنه 

وای چرا اخه؟؟؟ منم ی برادر شوهر دارم مجرده =( چرا اخه واسه چی انقد تغییر کردن؟؟ قبلش خیلی گرم بود ...

قبلش باهام خوب بودن الان خیلی سرد شدن اون برادر شوهرم ک زن گرفته خودش باهام خوبه اما خواهرشوهرا و بقیه حتی پدر شوهرم خیلی سرد جوابمو میدن اون پولداره خیلی براشون کادو اینا میخره 

2740
قبلش باهام خوب بودن الان خیلی سرد شدن اون برادر شوهرم ک زن گرفته خودش باهام خوبه اما خواهرشوهرا و بق ...

فای سرت 

خدایا اینماه دیگه محمدمو بزار تو شکمم خواهرگلم برای رسیدن به خواستم 

تو منو بگو😂برادر شوهرم مجرده و خیلی دنبال اینه بگه من بد هستم و منو بکشه پایین درکش نمیکنم واقعا.یا همش میگه خواهرش بهتره!یکی نیست بگه مگه مسابقه س

ی بار نمیدونی چه لجی میکرد و می‌گفت دوس دخترش ۱سانت قدش از من بلندتره و من کوتاهم😕

2706