2752
2734
عنوان

دهه ۸۰ ای داریم ک تاحالا ر... نداشته

| مشاهده متن کامل بحث + 1155 بازدید | 74 پست

22 سالمه نداشتم تاحالا 

از روابطی که توش تعهد و مسولیتی نباشه خوشم نمیاد 

ذوق و شوق ادم تو راهی که تهش معلوم نیس به اشتباه صرف میشه. 

و اینکه احساس می کنم با وابستگی عاطفی از هدفام دور میشم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
اقا دمتون گرم بعضیاتون‌چقد پخته این♥️♥️♥️🥲 من خریت کردم رل داشتم کاش  عقل الانمو داشتم هیچوقت ...

من کوچولو بودم داشتم اونم برا کنجکاوی بود  

ولی بزرگتر که شدم کلا سمتش نرفتم

رل کلا چیز عاطفی و خلا نیست میتونه خیلی هم مفید باشه و تجربه خوبی تو کودکی باشه

بعد دیدم نه من خیلی اوکی نیستم با ذهن درگیر

ولی قطعا این رو بگم ۹۵ درصد اینایی ک گفتن ما هدف داریم و غیره حداقل یبار یه کراشی تو خیابون رو استاک کردن

کلا چرت محضه اگه بگیم نه اینطور نیست

باهم مهربون باشیم.دنیا کوتاهه.

آره من ، 23سالمه 

دلیلم اینه برای خودم ارزش قائلم دوست ندارم احساسات دخترونمو بریزم پای کسی که درنهایت لیاقتشو نداشته باشه 

تا به اینجا که رسیده ام ، صدبار زمین خورده و هزار بار بلند شده ام ، از بلندترین قله های زندگی افتاده ام ، دوام آورده و ادامه داده ام ... چه دیوارها که فرو نریخته و چه پل ها که خراب نکرده ام ... برای من حالتِ بدتری وجود ندارد !می بوسم دست آدم هایی را که وارد زندگی ام شدند تا به لطفِ ضربه هایی که به پیکره ی اعتمادم زدند مرا پخته و آب دیده کنند .که ماندند تا به من ثابت کنند ؛ جایِ احساس ، یک گوشه ی دنج و دست نیافتنی است نه در معرضِ دیدِ آدم ها !و جواب هر سلامی را نباید داد ،و حرمتِ هیچ وداعی را نباید شکست !و به هر نگاه و کلام شیرینی نباید دل بست !جایی که من ایستاده ام ، حالتِ بدتری وجود ندارد !برایم فرقی نمی کند !دارم در کمالِ بی خیالی و آرامش ، زندگی ام را می کنم ...🍃
نداشتم سرم تو درس و مشقم بوده چت کردم با پسر ولی رل نه الان ۱۸ سالمه دخترعمم هی مسخره ام میکنه ک رل ...

بهش بگو

برو بچه تو هنوز دهنت بو شیر می ده

اصلا برام قابل هضم نیست

یه بچه ۱۴ سال برگرده بهم همچین حرفی بزنه😑

اقا دمتون گرم بعضیاتون‌چقد پخته این♥️♥️♥️🥲 من خریت کردم رل داشتم کاش  عقل الانمو داشتم هیچوقت ...

منم داشتم تو سن ۱۴ سالگی ۱۵ سالگی این جوراب ۱ ۲ تا ولی بعداً به شدت پشیمون شدم عقلم کامل نبود ارتباط با خدا نداشتم ناراحت نباش مهم اینه که فهمیدی اشتباهه

فقط خدا
هدف هات جین

فعلا یک پشت کنکوریم که اول هدفم قبولی پزشکی و بعد گرفتن تخصص و مستقل شدن از اون ادماییم که دوست دارم کارامو بدون کمک کسی پیش ببرم بعدم میخوام روی زبان و پیانوم کار کنم من حدودا 8 ساله که پیانو کار میکنم ولی متاسفانه این دو سال اخیر چون درگیر کنکورم وقت نکردم خیلی کار کنم

بهش بگو برو بچه تو هنوز دهنت بو شیر می ده اصلا برام قابل هضم نیست یه بچه ۱۴ سال برگرده بهم همچ ...

یه درصد هم برام مهم نیست والا 

من همینجوری واقعا راحتم 

منتظرم یه بار دیگه بگه رل بزن و اینا بگم تو ک رل زدی چه گلی به سرت زدی ک من بزنم 

من

تازه رفتم تو ۲۰ سال

دلیل مهمش اینه که روحیاتم حساسه و آدم وابسته اییم

دوس ندارم به کسی وابسته بشم که هدفش ازدواج نیس و اصلا سرو ته رابطه مون مشخص نباشه

یه دلیل دیگه شم اینه رشته دانشگاهیم سخته و وقتی نمیمونه که بخوام برا کسی بزارم

خدایا چه جامعه ای شده ! بهش بگو اگر میتونی  به درستی نصیحتش هم کن هنوز بچه است جو گیر ش ...

حرف تو گوشش نمیره 

هزارویکبار گفتن حرف نزن میگه نمیتونم عادت کردم 

میگم حداقل میخوای حرف بزنی با یه آدم درست حسابی حرف بزن نه هرکسی 

امسال هم هشتمه میگم تو انتخاب رشتت تاثیر داره این نمرات هیچی به هیچی 

ولی امیدوارم سرش به سنگ بخوره بچسبه به درسش به یه جایی برسه

2706