2737
2734
عنوان

دارم دق میکنم لکنت درمان میشه؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 286 بازدید | 35 پست
دختر پسر داییم اینطوریه  اونم منشأش هیجان و استرسه ۵ سالشه خیای مراقب اینجور بچه ها باشید

نبردنش دکتر؟؟

برا دخترمن هیچ اتفاق خاصی هم نیفتاد که اینطوری شد یه مدت شبا نمیتونست راحت بخوابه بعد به کل اخلاقش عوض شد بعدم لکنت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نبردنش دکتر؟؟ برا دخترمن هیچ اتفاق خاصی هم نیفتاد که اینطوری شد یه مدت شبا نمیتونست راحت بخوابه بعد ...

چرا هم دکتر میرن و هم گفتار درمانی

خیلی خیلی تأکید میکنم خیلی با آرامش باهاش برخورد میکنن

چون اکه حواسشون نباشه ممکنه دیگه خوب نشن

اصلا تو خونه نه دعوایی هست نه بحثی، مثلا می‌خواهد صدا کنن میگن پسرم، خیلی کشش میدن تا کلمه با آرامش باشه، ولی یه مدته خیلی بهتره شده

شماهم حتما رعایتش کنید‌، حتما خوب میشه 

2728
منم داداشم یهویی لکنت گرفته  از هر دکتری پرسیدیم گفتن دو سه ماه صبر کن نشد ببرش گفتار درمانی ...

من بردم فوق تخصص مغز واعصاب کودکان نوار مغز گرفت گفت سالمه از استرس و دارو داد

دختر دخترخالمم یهو چندین سال پیش لکنت و وسواس گرفت برد دکتر همین داروهای دختر منو به اون داده بود میگه بعد دوهفته از داروها بچه خوب خوب شد و بعد قطع دارو هم برنگشت الان چندسال میگذره ازش

من بردم فوق تخصص مغز واعصاب کودکان نوار مغز گرفت گفت سالمه از استرس و دارو داد دختر دخترخالمم یهو چ ...

منشأ لکنت معمولا استرسه

حالا دخترتون یا خواب بد دیده یا توی محیط استرس زایی بوده اینجوری شده

تو این سن گفتار درمانی جواب نمیده چون باید بالای پنج سال باشه خودتون کار کنید به روش نیارید لکنت داره باهاش بازی های آروم کنید 

آروم آروم کم میشه 

منم داداشم چند ماهی هست اینجوری شده اوایل سر اولین حرف هر کلمهرو چندین بار تکرار میکرد اما الان در جمله نیاهت یکی دوبار شده

منشأ لکنت معمولا استرسه حالا دخترتون یا خواب بد دیده یا توی محیط استرس زایی بوده اینجوری شده تو ای ...

چندسالشه برادرتون؟ اگه خدایی نکرده خوب نشد دارو درمانیم امتحان کنید

چندسالشه برادرتون؟ اگه خدایی نکرده خوب نشد دارو درمانیم امتحان کنید

سه سالشه 

منتظریم به شرایط درک خوبی برسه تا ببرمش پیش همون دکتری که گفتم که برای همیشه درمان شه

2740
تا بیاد خوب شه من دق میکنم دیگه

سلام عزیزم میشه جوابمو بدی

شما ان تی ک رفتی گفت چنددرصد پسره و بعد دختر شد؟ سونوگرافی معتبر بود دکترش خوب بود؟ 

فقط 25 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پرستو رحمانزاده.تهران.کجایی اخه تو گمت کردم 
2706