2737
2739
عنوان

چی میشه الان معجزه بشه پدرم بمیره

| مشاهده متن کامل بحث + 270 بازدید | 19 پست
شوهرم لاله لال از خودشم نمیتونه دفاع کنه چه برسه من میگه پدرته چی بگم 

ای بابا مجبورش کن خونه بگیره از خونه بابات برید از اونجا بری دیگه راحت میشی حتی اگه نصف حقوقتونو بدید به صاحبخونه عوضش ارامش داری

من اینجا حقیقت رو میگم نه چیزی که دوست داری بشنوی                       بوته های خار را در زمین من نکار شاید فردا پا برهنه به دیدارم بیایی
ای بابا مجبورش کن خونه بگیره از خونه بابات برید از اونجا بری دیگه راحت میشی حتی اگه نصف حقوقتونو بدی ...

نمیره خواهر نمیره بخدا نمیره

تاریخ کاربریم تاریخ تولدم نیست غیر از استارتر هم کسی ریپم نزنه حوصله بحث ندارم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نمیره خواهر نمیره بخدا نمیره

تو‌گوشش بخون با خوبی با گول زدن با دعوا با زدن خودت به مریضی حالا اومدیم بابات تا پنجاه سال دیگه عمر کرد میخواید تا اون موقع تحت نظر اون زندگی کنید و عذاب بکشید 

من اینجا حقیقت رو میگم نه چیزی که دوست داری بشنوی                       بوته های خار را در زمین من نکار شاید فردا پا برهنه به دیدارم بیایی
تو‌گوشش بخون با خوبی با گول زدن با دعوا با زدن خودت به مریضی حالا اومدیم بابات تا پنجاه سال دیگه عمر ...

۵ ساله میگم نمیره میگم من اینجا میشینم تو هر جا میخوای برو یا میگه پول بده بریم من اونقدری پول ندارم که تو کارت ۲ ملیون به زور اونم عیدی بچمه

تاریخ کاربریم تاریخ تولدم نیست غیر از استارتر هم کسی ریپم نزنه حوصله بحث ندارم 
2731
۵ ساله میگم نمیره میگم من اینجا میشینم تو هر جا میخوای برو یا میگه پول بده بریم من اونقدری پول ندارم ...

من همیشه تاپیکاتو میبینم همون اندازه بابات شوهرتم مقصره دلش نمیخواد از خونه مفت بگذره اینجا هم میدونه بابات کامل تحت نظر داره و محدودت میکنه از خداشه همینجا بمونید