2733
2739

من وقتی بیرونم و دور و برم آدم هست روم نمیشه از چیزی فیلم بگیرم

مثلا از یه خوراکی جالب

از یه مغازه جالب

اصلا از هرچیزی حتی درختا و اینا

به نظرتون بیخودیه حسم؟ 

این یوزر مشترکا توسط دو نفر استفاده میشه.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من که هیچی نمیزارم . 

چون حوصلم‌نمیکشه .

کرونا. قبل اومدن این ویروس کرونا سرما میخوردم در حد فجیع. اما با یه امپول ساده  خوب خوب میشدم . از وقتی کرونا اومد و گرفتم   هیچ امپول و دارو و سرم و دمنوش ها و.... اثر ندارن . هیچی واقعا . ۱۰بار دکتر میرم هیچی به هیچی . بعد یه عده میگن کرونا وجود نداره. خوبه که  قبل کرونا  سرما خوردگی های شدید داشتم وبا یه امپول خوب میشدم وگرنه مگه میشد قانعشون کرد کرونا وجود داره . 
2731

خب چرا بذاری؟؟

بلاگری؟

❌اگه به اسم کاربریم گیر بدی یعنی خوده خری🫤 ❌       اگه اون لحظه خوشحال بودی……پس پشیمونی نداره/.      پایان های تلخی را باید تجربه کنی تا به دوام نداشتن چیزهای زیبا ایمان بیاوری.       تذکر مهم:اگه تو یک تاپیک دارم تیکه پاره ت میکنم تو یک تاپیک قربون صدقه ت میرم…دادا خداوکیلی به اسم کاربریا دقت نمیکنم فکر نکنی دوقطبی ام؛خودتو …نکن برام❤️😁.    

من از همه چی عکس میگیرم بعضیارم اصلا نمیزارم

بیخوده حست

بانو_کورد سابقم. ۱۸ بار تعلیق ناجوانمردانه                    من روله ی کوردستانم                                                                                                                                                                                 
2740
چرا من تا حالا یه بلاگر تو خیابون در حال فیلم دیدن ندیدم؟  اصلا یه آدم غیربلاگر هم ندیدم که فی ...

دقیقا منم همیشه این سوالمه😂 فکر کنم اونا هم دور از چشم ما اینکارو میکنن

میشه برای اینکه به حاجت و خواسته ی دلم برسم صلوات بفرستی 🤍🥺 اللهم عجل لولیک الفرج
خب چرا بذاری؟؟ بلاگری؟

آره اما تو یه زمینه تخصصی کار میکنم . زیاد از روزمره هام نمیذارم . اما همش بهم میگن برای رشد پیج و اعتمادستزی لازمه

این یوزر مشترکا توسط دو نفر استفاده میشه.
آره اما تو یه زمینه تخصصی کار میکنم . زیاد از روزمره هام نمیذارم . اما همش بهم میگن برای رشد پیج و ا ...

ادمین بگیر

❌اگه به اسم کاربریم گیر بدی یعنی خوده خری🫤 ❌       اگه اون لحظه خوشحال بودی……پس پشیمونی نداره/.      پایان های تلخی را باید تجربه کنی تا به دوام نداشتن چیزهای زیبا ایمان بیاوری.       تذکر مهم:اگه تو یک تاپیک دارم تیکه پاره ت میکنم تو یک تاپیک قربون صدقه ت میرم…دادا خداوکیلی به اسم کاربریا دقت نمیکنم فکر نکنی دوقطبی ام؛خودتو …نکن برام❤️😁.