2733
2739
عنوان

مادر شوهر

81 بازدید | 9 پست

مادرشوهرم دو تا شیرینی خوری مسی که یکیشو برای روز مادر خریدیم و یکیشم کادو برای همسرم بوده رو داد بهم 

عید گفت بهم قرض بده دوتاشو دادم گفتم ببین با کدوم بهتر میشه بچین 

بعد یک ماه دیشب به همسرم گفتم پس مامان اونارو نمیخاد پس بده 

گفت نگهشون داشت 

پول یکیشم داد 

شما بودید ناراحت نمیشدید 

کسی چیزی بهتون ببخشه بعد قرض بگیره دیگه نده 

ظرفیت بخشش نداری نبخش خب 

ناراحت شدم چند تا وسیله داده بود بهم گذاشتم کنار همسرم اومد بگم ببر بده بهش

حق داری

خدایا تو زیباترین حضور زندگی منی💞(سلام بر ابراهیم) مردی از تبار نور و ایمان که در سخت ترین شرایط زندگیم ناجی من شد🌸🤚برای روح این شهید بزرگوار یک صلوات بفرست عزیزی که داری امضام می‌خونی ان شاالله حاجت روا باشی 🌹🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه وسیله هاتو نده بهش 

ولی من جات باشم خودم باهاش صحبت میکنم 

بهش میگم بده وسیله مو 

اگه نداد کش میبرم ازش 

چون بلاخره داده به شما 

هدیه رو که نمیشه پس گرفت 

تواضعی عزت بخش                                               به خدا تواضع کن و در برابر فرامینش مطیع باش تا زورگویان نتوانند تو را ذلیل و فرمانبردار خود کنند            ارزش هرفرد متناسب با فرمانده اوست 💕
2731

خنده ام گرفت اونوقت ما برامادرشوهرم وسیله خونه میخریم نگه میداره برادخترش آی حرصم میده منم دیگه دوسه ساله هیچی نمیخرم براش به شوهرم میگم خودت میدونی هرکاری میکنی بکن اوتم معمولاپول میده

دلم هوای حرم دارد....سلام آقا...
وای بر من،چقدبیشعوره،شوهرت چراچیزی نگفته بهش؟

خودمم ی اخلاق بد دارم نمیتونم بروز بدم ناراحتیمو 

به همسرم گفتم پس بریم با پولی که داده عوضشو بخریم 

بعد من دوتیکه مس خریده بودم پولشو من داده بودم همسرم میگه اونا جای این شیرینی خوری گفتم پولشو خودم دادم یادش نمیومد 

نه وسیله هاتو نده بهش  ولی من جات باشم خودم باهاش صحبت میکنم  بهش میگم بده وسیله مو  ...

کش که نمیرم خیلی مغرور تر از این حرفام 

الانم به غرورم برخورده میخام بگم ببر بده بهش مبادا فردا روزی هوس کنه و بیاد ببره 

من نیازی به وسیله اون ندارم 

ما رسم داریم خانواده شوهر هم لحاف میدن مادرشوهرم نداد 

یا خودم میگفتم این چند تیکه مس جای اونا 

خودمو اروم میگردم که لحاف ب دردم نمیخوره 

اونم که اینجوری گند زد 

2738
خنده ام گرفت اونوقت ما برامادرشوهرم وسیله خونه میخریم نگه میداره برادخترش آی حرصم میده منم دیگه دوسه ...

من ناراحتم چرا بخشیده 

چرا پشیمون شده 

من میتونستم عید بگم اگه قرض بدم فامیلا تو خونه تو میبینن بعد تو خونه من ببینن بد میشه 

اما نگفتم 

جوابم شد این 

خودمم ی اخلاق بد دارم نمیتونم بروز بدم ناراحتیمو  به همسرم گفتم پس بریم با پولی که داده عوضشو ...

زنگ بزن بگووسیله های منوبرداربیارمهمون دارم

بگذار بگویند و بگویند و بگویند.. بگذار بِبُرند و بدوزند و بپوشند.. تو بخند، گوش بده، خیره بمان، هیچ مگو..