2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آفرین منم زنگ زدم گفتن نه هنوز اعصابم خورد شد باز نمیکنن باز قیمتو میبرن بالا

اره اتفاقا داداش منم میخاد ماشین بگیره ازشون بنده خدا موعد ۱۸ فروردین رو از دست داد مونده ببینم کی باز میکنه 

مهندس نفت هستم🤩                                                 هرگز نخواب کوروش ای مهر آریایی بی نام تو وطن نیز نام و نشان ندارد👑❤      مامان دوتا نی نی دوقلو🥲😍❤       درخواست دوستی بی دلیل قبول نمیکنم پیشاپیش عذر میخوام🤍
2731
اووووو ندارم 😂😂

نگاه کردم الان تا ۲ اردیبهشت میتونستی ثبت کنی انقد مردم هجوم بردن سمتش ظرفیت تکمیل زده😂🤣

مهندس نفت هستم🤩                                                 هرگز نخواب کوروش ای مهر آریایی بی نام تو وطن نیز نام و نشان ندارد👑❤      مامان دوتا نی نی دوقلو🥲😍❤       درخواست دوستی بی دلیل قبول نمیکنم پیشاپیش عذر میخوام🤍
اره اتفاقا داداش منم میخاد ماشین بگیره ازشون بنده خدا موعد ۱۸ فروردین رو از دست داد مونده ببینم کی ب ...

بازم کنن نمایندگی ها میگن موجود نیست😐😑 نمیدونم چیکار میکنن اینا این سری باز قیمتو بالا ببرن خیلی زور داره

اره اتفاقا داداش منم میخاد ماشین بگیره ازشون بنده خدا موعد ۱۸ فروردین رو از دست داد مونده ببینم کی ب ...

من که یک سال سر کارم اما خبر موثق دارم باز میشه 

2740
بازم کنن نمایندگی ها میگن موجود نیست😐😑 نمیدونم چیکار میکنن اینا این سری باز قیمتو بالا ببرن خیلی ز ...

پیش ثبت نام انجام بدید نمایندگی معتبر به محض باز شدن اطلاع میدن بهتون❤

بازم کنن نمایندگی ها میگن موجود نیست😐😑 نمیدونم چیکار میکنن اینا این سری باز قیمتو بالا ببرن خیلی ز ...

برو بسپار بگو شیرینی  بهتون میدم اونم فقط همینو بشنون باز میشه

اقساط ایکس چند ماهه چقدر شده

فعلا که چند ماهشو نگفته ولی میدونم ماهی حدودا ۱۱ الی ۱۱ و ۵۰۰ میشه

2706