2752
2734
عنوان

چرا خدا نشسته و تماشا مئکنه شوهرم چه حرفای بدی بهم میزنه

| مشاهده متن کامل بحث + 802 بازدید | 73 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خداگفت طلاتو بفروشی بدی بهش؟

اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ
2731
خودم خودمو بدبخت کردم ولی دیگه خدا هم مظلومیتمو نمیبینه که یه آدم بی وجدان و بی عقل داره باهام چیکار ...

خب خداچیکارکنه برات عزیزم خدابهمون عقل داده 

این ادم که درست بشونیست 

توجداشو بگوخداهم کمکت کنه

❌مرداسایت نیایدتوتاپیکم ریپ هم نزن ❌درخواست دوستی هم نده باتچکر🤗هیچ وقت کسی را بخاطر نژاد،چهره،پدرومادرش زادگاهش مسخره نکنید؛ چون انسان هیچ حق انتخابی درمورد انها ندارد♥️
چرا طلا بهش دادین؟ همینه دیگه  رو دادین  جوابش و بده خوب

چون از صبح تا شب تو سرم نق میزد تو پشتم نیستی فلانی و فلانی جیکار کردن تو پصتم نیستی ببینی چیکاد میکنم اصلا حوصله نداشتم صدای مذخرفشو بشنوم 

خاک بر سرش 

خودش حتی دزدی هم میکنه کوچیکترین چیزا رو هم

امروط بهم گفت عقده داری گفتم معلومه من عقده دارم یا تو که چسب دزدیدی فروشنده صدات زد جیباتو گشت یه لحظه سکوت کرد بعدش وحشی تر شد 

فک میگرد من این جریان رو نمیدونم 

یه ماه پیش رفتیم تو یه مغازه وقتی اومدیم بیرون فروشنده صداش زد به من گفت تو ماشین بشین تا بیام فکر کرد من نفهمیدم ولی فهمیده بودم به روش نیاوردم 

حالا خرش کن پولا رو تبدیل کن به طلا

چند گرم‌فروختی

اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ
خب خداچیکارکنه برات عزیزم خدابهمون عقل داده  این ادم که درست بشونیست  توجداشو بگوخداهم ک ...

چجوری برم پیش خانوادم بگم اونی که شما گفتین نه و من پامو گذاشتم تو یه کفش که همینه میخوام ازش جداشم رو ندارم 

خانوادم خودشون مشکل دارن برم بهشون اضاف بشم 

چون از صبح تا شب تو سرم نق میزد تو پشتم نیستی فلانی و فلانی جیکار کردن تو پصتم نیستی ببینی چیکاد میک ...

خدای من😬😵‍💫