2733
2734
عنوان

ادمای دل سیاه

86 بازدید | 17 پست

چرا بعضیا اینجورین که کاری باهاشون نداری باهاشون خوبی بهت تیکه میندازن مسخرت میکنن تو جمع اصلا انقدر از این ادما دور ورم دارم حد نداره چ تو خانواده چ دوست چ خانواده شوهر حس میکنم خیلی تنهام تنها ادمای واقعی زندگیم شوهرم و مامانمه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

همه حسودشدن

❌مرداسایت نیایدتوتاپیکم ریپ هم نزن ❌درخواست دوستی هم نده باتچکر🤗هیچ وقت کسی را بخاطر نژاد،چهره،پدرومادرش زادگاهش مسخره نکنید؛ چون انسان هیچ حق انتخابی درمورد انها ندارد♥️
2728
2738
چرا همشون دور منو گرفتن 

دورمنم هستن

❌مرداسایت نیایدتوتاپیکم ریپ هم نزن ❌درخواست دوستی هم نده باتچکر🤗هیچ وقت کسی را بخاطر نژاد،چهره،پدرومادرش زادگاهش مسخره نکنید؛ چون انسان هیچ حق انتخابی درمورد انها ندارد♥️
نمیخوام حالتو بد کنم ولی به مرور میفهمی اونا هم نیستن  من تصمیم گرفتم دیگه مثل بقیه باشم خسته ...

خانواده درست که نداریم از خانواده شوهرمونم شانس نیاوردیم هرچی خوبی کردیم بدی دیدیم اینم از دوستامون چقدر زندگی چرت شده

خانواده شوهر همینن هرچی سرت پایین باشه بیشتر تیکه میندازن کوچیک میکنن باید یاد بگیری جواب تیکه هاشون ...

جواب میدمم میگن پرو و زبونش درازه ب بزرگتر بی احترامی میکنه

خانواده درست که نداریم از خانواده شوهرمونم شانس نیاوردیم هرچی خوبی کردیم بدی دیدیم اینم از دوستامون ...

دقیقا منم تو این شرایطم تغییر خیلی سخته ولی دیگه نمیخوام ادم ساده ی قبلی باشم که هزارتا بلا سرش اومده 

جواب میدمم میگن پرو و زبونش درازه ب بزرگتر بی احترامی میکنه

بزار بگه دوبار بگن سه بار بگن بعد عادت میکنک یاد میگیرن تیکه بندازی جواب تیکه رو میده عروس دیگه تیکه ها ریز میشه کم ..نترس مهم نیست چی میگن مهم خودتی ..

2706