2733
2734
عنوان

بچه ها علائم پارگی کیسه اب چیه؟!

118 بازدید | 24 پست

احساس میکنم ابریزش دارم 

شک دارم بین ترشح بارداری و مایع امیونیتیک

هفته 33 هستم

برای سلامتی پسریم و همسرم و خانوادمون صلوات بفرستین👶🏻❤️خداوند قشنگ من فرزندم را از لطف تو دارم خودت حافظش باش محبوب ترینم😘رب هب لي من لدنك ذريه طيبه انك سميع الدعا ، رب لا تذرني فردا و انت خيرو الوارثين.🌺کنجد کوچولویی که تو دلم جوونه زدی خوش اومدی قلب من🥰حسم میگه ی دخمل کوچولو تو راه خونمونه🌺الهی آمینوَقُلْ رَبِّ أَنْزِلْنِي مُنْزَلًا مُبَارَكًا وَأَنْتَ خَيْرُ الْمُنْزِلِينَ🌺

علائم خاصی نداره ، آبش رقیقه مثل ترشح نیست ،بعضی ها سوزش دارن

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
ببین یهو یه آبی ازت می ریزه کیسومی زنه لباستو

متوجه نشدم اخرش چی گفتین

برای سلامتی پسریم و همسرم و خانوادمون صلوات بفرستین👶🏻❤️خداوند قشنگ من فرزندم را از لطف تو دارم خودت حافظش باش محبوب ترینم😘رب هب لي من لدنك ذريه طيبه انك سميع الدعا ، رب لا تذرني فردا و انت خيرو الوارثين.🌺کنجد کوچولویی که تو دلم جوونه زدی خوش اومدی قلب من🥰حسم میگه ی دخمل کوچولو تو راه خونمونه🌺الهی آمینوَقُلْ رَبِّ أَنْزِلْنِي مُنْزَلًا مُبَارَكًا وَأَنْتَ خَيْرُ الْمُنْزِلِينَ🌺
علائم خاصی نداره ، آبش رقیقه مثل ترشح نیست ،بعضی ها سوزش دارن

سوزش ندارم

وقتی استراحت میکنم خوبه حس میکنم بلند ک میشم انگار میخواد بیاد

2740

برو دستشویی کاااامل ادرار کن بعد خودتو کاااااامل خشک کن

بیا بیرون یه نوار بهداشتی بذار یکم راه برو و سرفه محکم کن بعد نوارتو چک کن اگه خیس بود میتونی شک کنی 

و یه مورد دیگه اینکه اگر ترشح سفید داری که اطرافش یکم خیسه ( زیاد نه فقط در حد همون ترشح ) اون کیسه آب نیست ترشح خودته 

شك داري زنگ بزن منشي دكترت بپرس  تو ني ني سايت هر چي هم بگن بازم با شك و ترديد است ببين دكترت ...

همون منتظرم نتیجه قطعی بگیرم ب دکترم زنگ بزنم

سوزش ندارم وقتی استراحت میکنم خوبه حس میکنم بلند ک میشم انگار میخواد بیاد

میخواد بیاد یعنی چی؟ چیزی هم میبینی؟ لباست خیس میشه؟

کیسه آب در هر حالتی میاد خوابیده و نشسته و ایستاده فرق نداره

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 
ببین اگر ترسحاتت چسبناک هست و کش میاد ترشح بارداریه.اما اگر ابکی هست مثل اب قوام نداره کیسه ابت سورا ...

دو تا پارچ؟؟؟من تو خونه توی آمبولانس رو تخت بخش رو ویلچر همینجووووورررر دریای آب بود که میومد 

ببخشید دارم می گم اگه آمنیونت پاره بشه یعو یه آب خیلی زیادی ازت می ریزه و اصلا به اندازه قبل نیست & ...

ن خیلی کمه در حد ترشحه 

2706