2737
2734
عنوان

من هیچ دوستی ندارم خیلی منزوی و تنهام🤕

| مشاهده متن کامل بحث + 245 بازدید | 34 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام عزیزم مشکل اصلی منم هست .ولی میدونم چون آدم کمرو هستم وکسی و ندارم که باهاش بگم بخندم شاد باشم کسی سمتم نمیاد .ولی الان دیگه برام مهم نیست زیاد .رازش اینه زیاد بخدا فکر میکنم وقتی کارام پیش نمیره میگم یه کار برا آخرتم بکنم حالم خوب میشه باور کن عالیه

2731
من دوست زیاد دارم ولی هیچکدومشون دوست واقعی نیستن یا اصن بعضیاشون تظاهر میکنن که دوست من هستن

خب مشکل همینه ادم دوس داره دوست خوب داشته باشه ولی مشکل اینه نمیتونی اعتماد کنی مطمئن نیستی طرف واقعا میخوادت یا فیلمه و تظاهر

مودبانه مخالفتتو اعلام کن جنگ نداریم اختلاف نظر داریم فقط‌.
سلام عزیزم مشکل اصلی منم هست .ولی میدونم چون آدم کمرو هستم وکسی و ندارم که باهاش بگم بخندم شاد باشم ...

اها دقیقا مشکل منم اینه کم رو و خجالتی هستم اعتماد بنفسم داغونه زبون ندارم و واس همین ارتباط اجتماعیم داغونه 

اگه یذره روابط اجتماعی تون رو بالا ببرید خوبه اوایلش سخته ولی بعد بهتر میشه 

بخدا میخوامولی نمیتونم

میدونم ضعیفم در روابط اجتماعی و تقریبا در همه چی🤕🤕

2740
ولی میدونم آدما فقط دوست دارن با یکی باشن که حالشون و خوب کنه نه کسی که خودش درد و دل کنه و...منم ۲۶ ...

اره دقیقا

ادما خودخواهن خب

بخدا میخوامولی نمیتونم میدونم ضعیفم در روابط اجتماعی و تقریبا در همه چی🤕🤕

آره اولش خیلی سخته ولی کم کم بهتر میشین

با کسی که راحت ترید اول شروع کنید مثلاً تو جمع باهاش حرف بزنید در مورد چیزهایی که اطلاعات دارید سوال کنید 

2706