2733
2734

و تو كف اينن كه حتي دختر بهشون توجه كنه بعد كه دختر از خودش توجه نشون ميده ازش دور ميشن و توجهشو كمرنگ ميكنن؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

چون از خودشون ب در میشن 

کلا با ادم نرمال ازدواج کنید اینهایی که کمبود دارن با گذر زمان عقده میزنه بیرون ازشون 

تاپیکهایی پر از وایب مثبت برای کنکوری ها امیدوارم بخونید و استفاده ببرید...اگروسواس فکری دارید اولین تاپیکم رو بخونید برای مدتی در سایت نیستم لطفا درخواست ندید برای پرسیدن سوالات کنکوری ...روزها فکر من ایست و همه شب سخنم /که چرا غافل از احوال دل خویشتنم /از کجا امده ام امدنم بهر چه بود/به کجا میروم اخر ننمایی وطنم زندگی صحنه یکتای هنرمندی ماست /هرکسی نغمه خود خواند و از صحنه رود /صحنه پیوسته ب جاست/ خرم آن نغمه که مردم بسپارندبه یاد                                                                                 باشد که یادم نرود گر تو نبودی من هیچ نبودم هیچ...! که تویی پروردگار عالمیان که تو جان منی و از تو گذر نیست مرا 
2740

تنها راه مقابله باهاش اینه که توام عکس العمل نشون ندی و چند درجه سرد تر از خودش بشی اینجوری دوباره گیج میشه

خون می خورم از آن کبودی ها که دیگر نیست.                           سرگیجه دارم مثل کابوس زمین خوردن.                                     روزی هزاران بار مردن! واقعا مردن!!                                          بعد از تو الکل خورد من را...مست خوابیدم...                                     بعد از تو با هر کس که بود و هست خوابیدم!                                بعد از تو لای زخم هایم استخوان کردم.                                             با هر که می شد هر چه می شد امتحان کردم!
بايد چيكار كني وقتي فهميدي همچين آدم عقده اي و محبت ناپذيريه كه نشون بدي اشتباه فك كرده كه بدست آورد ...

ببین من که کامل شخصیت طرفتون رو نمیشناسم ولی بهتره که خودت شخصیت خوبت رو حفظ کنی اما بی دلیل محبت و توجه الکی بش نکنی! یه جورایی شبیه معامله ش کنی، فقط وقتی خوبی کنی که خوبی می‌بینی، وقتی توجه کنی که توجه می‌بینی.

ظریف هم انجامش بدی که به شخصیت اصلی خودت لطمه وارد نکنی!

بخاطر چيه؟؟ كمبوداي بچگي؟

گفتم ک 

عاشق نیستن

فقط میخوان بدست بیارن، ربطی ب بچگی نداره، کلا آدما تا واقعا عاشق نشدن، توشون این خصلت هس، حالا یا کم یا زیاد 

خیلیا وقتی طرفشون عاشقشونن دور برمیدارن و دور تر میشن، چون خودشون هنوز عاشق نشدن ولی عاشق بشن اینجور نیست دیگه 

تو رابطه عاطفی اینجوریه کلا

در واقع آدما اینجورین ک تا بهشون توجه بشه، خودشون کمتر و کمتر توجه میکنن ولی برعکسش ن، اگر طرف بهشون توجه نکنه دنبال اینن مورد توجه قرار بگیرن و وقتیم قرار بگیرن، روحشون ارضا میشه و کم کم باز کم اهمیت میشن 

مرد و زنم نداره، همه آدما همینن، خیلیا هنوز انقد ب خودشون دقیق نشدن،برا همین میگن ن و فلان ولی اگر دقت کنن میبینن ک همینه، حالا ن صرفا تو رابطه با جنس مخالف، حتی در ارتباط با ادمای اطراف، حداقل ی بار این قضیه واسه همه پیش اومده 

این همونه ک میگه چرا مثلا من انقد واسه فلانی خوبم، ولی مثلا فلان آدم دورش باهاش خوب نیست اندازه من ولی ب اون بیشتر اهمیت و ارزش میده 

این همونه

🦋خداجونم دلم میخواد رها بشم تو بغلت،منو دریاب🦋  https://harfeto.timefriend.net/16470262878585 لینک ناشناسههه، هرچی خواستی بهم بگو😃😃
ببین من که کامل شخصیت طرفتون رو نمیشناسم ولی بهتره که خودت شخصیت خوبت رو حفظ کنی اما بی دلیل محبت و ...

برعكس شده اون مث معامله ميكنه از وقتي من ضعف نشون دادم تا قبلش هميشه خوب بود بعد پررو شد الانم معامله و تلافي ميكنه 

2706