2733
2734

با شوهرم رفتیم خونه مادر شوهرم اینا بعد پدر شوهرمم بود دوتا از خواهر شوهرامم خونه بودن یهویی مادر شوهرم شروع می‌کنه با صدای بلند در حضور خودم جلوی چشم خودم و مهمانا رو به شوهرم غیبت منو می‌کرد و ادای منو در می‌آورد و کارایی که من انجام می‌دادمو انجام می‌داد شروع می‌کرد مدل نشستن من رو مسخره می‌کرد منم خیلی بهم برخورده بود جوری که دیگه پدر شوهرم رو به مادر شوهرم گفت بسه انقدر آتیش به پا نکن مثلاً مادر شوهرم به شوهرم می‌گفت وقتی تو نیستی عسلویه هستی خانومت میاد اینجا پاشو میندازه رو اون پاش

(ادای منو در می‌آورد که چطوری روی مبل می‌شینم )

بعد یک ساعتم پا میشه میره چیا که من ندیدم از این مادر شوهرم و چه حرفایی که توی روی خودم با وقاحت تمام نگفت از چشمم افتاد از چشمم خیلی وقت بود که افتاده بود ولی واقعاً متنفرم ازش یه آدم چقدر می‌تونه وقیح باشه

اونقدر بلند بلند حرف می‌زد حسابی صداش بلند بود که حتی صدای شوهرم رو هم نمی‌شنید اصلاً صدای ما به گوشش نمی‌رسید و همچنان حرف خودشو می‌زد یعنی یه جوری صداشو برده بود بالا که اجازه ینکه من حتی بخوام از خودم دفاع کنم نمی‌داد

🌸🍃هدفم اینه بتونم اخلاقم رو بهتر کنم🌸🍃🌸🍃به سوال های اطرافیان با صبر و حوصله جواب بدم 🌸🍃🌸🍃با محبت بیشتری رفتار کنم🌸🍃🌸🍃همیشه لبخند روی لب ام باشه🌸🍃

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738
وقتی شوهرت عسلویه اس نرو اونجا با خودش برو با خودشم بیا

ددیگه نمیرم چون واقعاً بی چشم و روئه قبلاً می‌رفتم ولی همون رفتن‌هامم باعث شد که اینطوری رفتار کنه و اصلاً نبینه من با این همه کار و بچه میام یکی دو ساعت بهش سر می‌زنم بعد منم مسخره می‌کنه و همچنان شاکیه پس دیگه هیچ وقت نمیرم

🌸🍃هدفم اینه بتونم اخلاقم رو بهتر کنم🌸🍃🌸🍃به سوال های اطرافیان با صبر و حوصله جواب بدم 🌸🍃🌸🍃با محبت بیشتری رفتار کنم🌸🍃🌸🍃همیشه لبخند روی لب ام باشه🌸🍃
خدا از آدمای اینجوری نگذره من درکت میکنم چندوقت پیش جاری خودمم همینجوری پیش خودم داشت بدیمو به شوهر ...

بباور می‌کنی مادر شوهر من آدم مذهبیه نماز روز قرآن روضه کلاس قرآن مولودی هر هفته تو خونش کلاس قرآنه ولی ببین چه رفتاره

ببخشیدا ولی معلومه خیلی بی‌فرهنگه، دور از جون دهاتیا!!! ولی احتمال قوی تو محیط های بسته مثل دهات و روستا بزرگ شده

آقایون درخواست ندید.😒🚶🏻‍♀️🚶🏻‍♀️🚶🏻‍♀️ اگر هم ریپلای کردم یا تو تاپیکتون پست گذاشتم مطمئن باشید حواسم نبوده آقا هستید🤦🏻‍♀️
این دیگه نمیشه غیبت چون تو روی خودت داره میگه 

چچی بهش میگن شما چی بهش میگین به نظر من این وقاحت یه انسانو می‌رسونه این بی‌شرم بودن یه انسانو می‌رسونه این وقیح بودن یه انسانو می‌رسونه

2706