2733
2739
عنوان

خانوما تو ان تی ریسک سندروم داشتم

97 بازدید | 21 پست

۱به ۶۲۰ دکتر امنیو ویاسلفری پیشنهادنداد فقط ۱۶هفته گفت آزمایش آلفا فیتو پروتئین بده که شد ۱به ۳۰۰۰ انومانی و اکو قلبم نرمال ولی نمیدونم چرااسترس ولم نمیکنه یعنی اگه مشکلی بود نباید تویکی مشخص میشد برابچه اولم ریسک ۱به ۱۶۰بودامنیو دادم سالم ولی بچم به خاطر مشکل قلبی فوت کرد برااین اکو قلب ساام بوداماهمش استرس سندروم دارم اخه دکترازمایشگاه که ازمایش ان تی دادم گفت ازمایش دومی خیلی موردقبول نیست اصل همین اولیه که زده سندروم

فقط 15 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کاربرسال ۹۸

من سر در نمیارم اما حتما چند تا دکتر خوب تشون بده و اگر تایید کردن تا دیر نشده سقط کن 

😍آه باران باران    شیشه پنجره را باران شست    از دل من اما چه کسی یاد تو را خواهد شست؟؟😍

چرا سلفری ندادی؟

فقط 17 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
:"زنان به مراتب بیشتر از مردان با یکدیگر همدردی نشان می دهند و خود را در آلام و مسائل همجنسانشان دخیل می بینند، زنان بدون هیچ رابطه قلبی و در واقع صرفا بر اساس زن بودن با سایر زنان ارتباط کلامی برقرار می کنند و غریبگی در مقابل حس خواهر بودگی رنگ می بازد و باعث مشارکت عاطفی زنان برای فائق آمدن بر وضعیت ناگواری می شود که از جنسیت آنان بر آمده است

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
من هم دقیقا مثل شما. آزمایش ان تی ریسک داشت. دکتر 15 هفته آزمایش دوم نوشت ریسک نداشت خداروشکر 

میشه بگی ریسکات تو اولی ودومی چندبود وچندسالتونه اخه خیلی استرس دارم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کاربرسال ۹۸
میشه بگی ریسکات تو اولی ودومی چندبود وچندسالتونه اخه خیلی استرس دارم

نمی‌دونم پارسال بود. 32 سالمه . فقط اینو بگم مطمین باش هیییییچچچچچییی نیست. شک نکن. چون بعدا به حرف من می‌رسی. بچت سالم میاد بغلت البته اگر استرس نداشته باشی. تمام

2740
نمی‌دونم پارسال بود. 32 سالمه . فقط اینو بگم مطمین باش هیییییچچچچچییی نیست. شک نکن. چون بعدا به حرف ...

توروخدابرام دعاکن من بچه اولم فوت شد اینو بعدسه سال نازایی باردارشدم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کاربرسال ۹۸
توروخدابرام دعاکن من بچه اولم فوت شد اینو بعدسه سال نازایی باردارشدم

ان شاالله بحق زهرا خدا بچتو صحیح و سالم می‌ذاره بغلت. نذر صلوات کن بشین صلوات بفرست. آروم باش این اذکار رو بگو

یا کاشف الکرب عن وجه الحسین اکشف کربی بحق اخیک الحسین

صراط علی مستقیم صراط مالک یوم الدین اللهم ایاک نعبد و ایاک نستعین

یا جواد الائمه ادرکنی

ان شاالله بحق زهرا خدا بچتو صحیح و سالم می‌ذاره بغلت. نذر صلوات کن بشین صلوات بفرست. آروم باش این اذ ...

ممنونم مهربونم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کاربرسال ۹۸
2706