2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

لباسهایی با رنگ روشن و براق یا دارای خطوط افقی فرد رو کوتاه تر نشون میدن. لباسهایی که تو قسمت کمر کمربند دارن قد رو بلندتر نشون میدن

کابر قدیمی‌ام. شناسایی شدم و اکانت جدید زدم. کاش قبل از اینکه حرف بزنیم کمی فکر کنیم شاید دلی بشکنه از یه حرف به ظاهر ساده‌ی ما
2740
193

اوه این قد برای مردها هم خیلی بلنده چه برسه برای زن. خدا ۱۳ سانتش رو به من میداد تو میشد ۱۸۰ منم میشدم ۱۷۰ عالی میشدم

کابر قدیمی‌ام. شناسایی شدم و اکانت جدید زدم. کاش قبل از اینکه حرف بزنیم کمی فکر کنیم شاید دلی بشکنه از یه حرف به ظاهر ساده‌ی ما
قدم 193 وزنم 59 سنم15

۱۵ سالته ۱۹۳ هستی تا ۱۸ سالگی ماشالله به دومتر میرسی فک‌کنم. وزنت کمه‌هاااا وزنتو بیار بالا ولی نه با چربی و چاق سدن. باشگاه برو یه اندام عالی بساز کیف کن. خدا رو هم شکر کن

2706